26-28.06.2009 Easy Rider Party -co wy na to??

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Barnaba

Post autor: Barnaba »

Polo, zmniejszyłem nie żebyś nie zauwazył, tylko dlatego, że dostałem już opieprz od kolegów. :P Poniosło mnie niewybredne poczucie humoru (była to raczej nieudana próba postawienia ironicznego komentarza - o odwrotnej, w stosunku do osiągniętego efektu, intencji), a nie usunąłem treści, żeby ogół dyskusji poniżej nie stracił sensu. Bardzo przepraszam. :)
Polo

Post autor: Polo »

no dobra , postawisz piwo na zlocie i zapomnę. luzik
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Easy Rider Party,,,,,,

Post autor: Miki »

Witam, nie jestem zlosliwy tylko nie rozumie okreslenia,normalni motocyklisci? sa jacys inni :wysmiewacz: :lol:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4532
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Nie chcę cytować Krzyśka i Ucho, ale........
Pa- no- wie !!!, (wszyscy)
przypominam o nie pisaniu bzdur,
o nie podniecaniu się zaległymi postami, było, minęło, tak czy siak,
o nie zarzucaniu innym czegoś tam,
i o reszcie rzeczy nie związanych z tematami.

Sprawy związane z niedomówieniami i innymi takimi, załatwiamy na żywo:
Polo pisze:no dobra , postawisz piwo na zlocie i zapomnę. luzik
- nawet bezalkoholowe, to skutkuje i jest dobra atmosfera.

To tyle co do przypomnień.
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Zaczerpniete z forum GP z tematu o tym zlocie: http://www.grupa-poludnie.info/viewtopi ... b0c#102965
Soszek81 pisze:Machnąłem maila do organizatorów z zapytaniem o wejście i jego koszty. Taką odpowiedź otrzymałem:
Dziękuję za zainteresowanie ERP.

Niestety nie mamy możliwości kontrolowania dostępu na wybrane dni,
wydarzenia lub godziny.
Koszt wejścia na zlot to 50 zł motocyklista i 30 pasażer. Wysokość opłaty

jest stała i niezależna od długości pobytu.
W tej cenie jest wliczone miejsce pod namiot i znaczek zlotowy.

Pozdrawiam

Kusz
Rebels Of Road MC
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
bryś

Post autor: bryś »

a może sa jacyś chętni na wypad w piątek ....??? dobre kapele w piątek grają :okok: , można namiocik wziąć. W sobotę można polatać w okolicy :brawo: i wrócić po południu jak reszta ekipy naszej dojedzie..... :okok: Co Wy na to drodzy bracia???
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Jest to fajna sprawa... Tylko że na dwie noce raczej nie zostanę - nie dam rady poświęcić na to całego weekendu... Na początku, ze względu na acid drinkers, chciałem jechać w piątek i wrócić w sobotę wieczorem. Ale chyba bardziej wartościowe będą sobotnie wydarzenia... Sam nie wiem. Pogadajmy o tym jutro, w TED :)
grze

Post autor: grze »

Hihi, to ja mam już piwo od Polo... Tak? Ale spoko, potem ja Tobie postawię piwo...
amfm

Post autor: amfm »

Polo pisze:no dobra , postawisz piwo na zlocie i zapomnę. luzik
POLO, nie będziesz samotnie reprezentował Dywizjonu więc Barnaba jednym piwem się nie wykręci :lol:
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Panowie! Nie rozkręcajcie się. Bo nikt nie powiedział, czy to piwo nie ma być "bezalkoholowe". A przecież nikt nie chce dostać właśnie takiego. Poczekajmy z takimi dywagacjami do piątku.

A właśnie, co do piątku: Może zapadnie jakaś decyzja, kiedy, o której, skąd i w ogóle jak jedziemy na zlot? Od razu wnioskuję, żeby było to raczej popołudnie. Wielu z nasz pracuje, a ja na przykład mam egzamin tego dnia.

Pozdrawiam.
Bartek

Post autor: Bartek »

Cześć, myślę, że można lecieć w piątek i zostać do soboty do wieczora (powrót do Krakowa zajmie może godzinkę), na piątek i na sobotę przewidują tam najfajniejsze atrakcje. Trasę Michał zapodał fajną, tyle że pewnie większość z nas idzie w piątek do roboty a taka traska trochę czasu zajmie. Otwarcie imprezy jest chyba o 16.00, może więc 15.00 wyjazd ze stacji BP przed Wieliczką i prosto do Bochni. Co wy na to?
Ostatnio zmieniony 22 czerwca 2009, 23:25 przez Bartek, łącznie zmieniany 1 raz.
Barnaba

Post autor: Barnaba »

No właśnie ja uważam, ze 15.00 to za wcześnie - ze względu na tych pracujących :) Mój egzamin kończy się o 14.00 i też niewygodnie by mi było potem się w biegu pakować i przesiadać na moto. Bartek, jeszcze była propozycja żeby jechać w piątek wieczorem i wracać w niedzielę rano. Jakby się dużo osób zjawiło jutro w TED, to byśmy to obgadali.
Bartek

Post autor: Bartek »

Pisz (odpowiadaj) szybciej na egzaminie to się wyrobisz. :)
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Heh, to jest egzamin rysunkowy, który trwa od 9.00 do 14.00 i zwykle brakuje na nim czasu :) Ej, a mam takie pytanie (może dziwne, ale to dlatego że pierwszy raz jadę na zlot na noc): Jak wygląda sprawa higieny osobistej na takiej imprezie? Tzn, czy będzie tam możliwość umycia się? :)
Awatar użytkownika
Mrozonka
Posty: 397
Rejestracja: 19 marca 2009, 21:56
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Mroza harley
Kontakt:

Post autor: Mrozonka »

Jeśli chodzi o nas to najwcześniejsza godzina odjazdu to 17.00 (i tak będziemy się musieli oboje zerwać z pracy wcześniej).
Barnaba pisze:Jak wygląda sprawa higieny osobistej na takiej imprezie? Tzn, czy będzie tam możliwość umycia się?
Prawdziwi mężczyźni się nie myją :lol:
A tak poważnie to dobre pytanie... mnie tam nie tyle chodzi o mycie co o możliwość w miarę higienicznego zdjęcia szkieł kontaktowych i możliwość założenia ich na dzień następny w równie komfortowych warunkach :)
Mrożonka - Plecaczek.
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Mrozonka pisze:Prawdziwi mężczyźni się nie myją :lol:
:mysli: Nie no ja wszystko rozumiem......ale.....Mrożonka !!! Chyba masz błędne mniemanie o facetach !
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Leszek

higiena

Post autor: Leszek »

Barnaba pisze:Heh, to jest egzamin rysunkowy, który trwa od 9.00 do 14.00 i zwykle brakuje na nim czasu :) Ej, a mam takie pytanie (może dziwne, ale to dlatego że pierwszy raz jadę na zlot na noc): Jak wygląda sprawa higieny osobistej na takiej imprezie? Tzn, czy będzie tam możliwość umycia się? :)
Barnaba Ty módl się o pogodę bo ma być deszczowo , a po drugie jak by padało to mycie masz zapewnione i higiene osobistą masz z główki. :wysmiewacz: luzik
Leszek

Post autor: Leszek »

Cześć . Mador czy Ty się wybierasz .
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

leszeklis, to zależy przede wszystkim od pogody...mam zajebistą ochotę...ale wiesz jak to jest !?! Nie chcę zapeszać bo czasem jest tak że jak się nastawię na 100 Promili...wrróć....100 procent to gówno z tego wychodzi.Więc wole po cichutku planować :)
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
morissKRK

Post autor: morissKRK »

no a kto w sobote ??
Zablokowany