"Bieszczady wielka pętla"

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

bryś

"Bieszczady wielka pętla"

Post autor: bryś »

Mój post usunięty z galerii i ok oto on "OOO, proszę.... Piękna traska :okok: .... tylko czemu nie wiedzieliśmy o takim wypadzie :[ ?? Czyżby "starszyzna" forum nie chciała się zadawać z "kotami" :milczek: , bo szczerze nie widziałam nigdzie aby było coś wspomniane o planowanym takim wyjeździe..... Czy to może pełny, maksymalny spontan?? :radocha:"

Sorry ale nie mogę się powstrzymac od szerszego komentarza,
nie mogę zrozumieć jednego (może dlatego, żem blondynka :lol:) , że zaistniał jakiś dziwny podział wśród sympatyków stali i chromu. Poznałam grupę w Mnikowie potem w Częstochowie i stwierdziłam; zaje.... ludzie, bez uprzedzeń, otwarci, mający cel wspólnego bujania się..... Powstał pomysł z koszulkami itp i większość była zainteresowana ... teraz okazało się inaczej, ok - szanuję każdego zdanie.... Ale jakoś tak odczuwam wyodrębnienie a raczej wyobcowanie małej grupki..... I ta pętla, nie wiedzieć czemu świetnie mi pod to pasuje....

No cóż jeżeli się nie akceptuje jednak wszystkich .... umawia się poza nimi.... i ok, tylko po co później jeszcze to pokazywać. Nie wiem, może się mylę, może inni mają inne odczucia.... Przepraszam, jeżeli kogoś uraziłam... nie jest to moim zamiarem, piszę jedynie o moich i wyłącznie moich, osobistych odczuciach... :foch:
Admin

Post autor: Admin »

Bryś, post został usunięty wyłącznie z powodu złamania zasady znanej wszem i wobec która mówi, że w galerii NIE ględzimy!!! Nie pierwszy i pewnie nie ostatni (niestety) raz.
Pitbull

Post autor: Pitbull »

:rotfl:
Ostatnio zmieniony 17 czerwca 2009, 22:16 przez Pitbull, łącznie zmieniany 1 raz.
bryś

Post autor: bryś »

oczywiście, że ślubu nie braliśmy i dzięki bogu (mam dość ślubów :wnerw:), super, że zrobiliście taką traskę :) bo pikna jest :rotfl: . Chodzi jedynie o to, że może inni też chcieliby pojechać i nie myślę o sobie :[ tylko o innych. Jeżeli nie chcieliście innego towarzystwa to też OK naprawdę, tylko że skoro umawiacie się poza forum to może zostawcie to dla siebie włącznie ze zdjęciami. Bo inni siedzieli w domu i może by z Wami śmignęli ale nic nie wiedzieli..... Galeria jest chyba przeznaczona dla wyjazdów z forum, co.....? No chyba, że się mylę i za bardzo mnie ponosi :zalamka: ... ???
grze

Post autor: grze »

Pitbull pisze:
więc o co chodzi ??
Myślę że chodzi o to że być może ktoś chciałby wybrać się z Wami :-) No ale sam fakt że ktoś chciałby wcale nie znaczy że Wy musicie chcieć - i to chyba wyczerpuje temat.
Pitbull

Post autor: Pitbull »

ja już zmieniłem swoje posty

wolę latać niż bić pianę

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Ostatnio zmieniony 17 czerwca 2009, 22:19 przez Pitbull, łącznie zmieniany 2 razy.
Diobeł

Post autor: Diobeł »

nie ma tematu
:rotfl:

Pozdr.
Ostatnio zmieniony 17 czerwca 2009, 22:25 przez Diobeł, łącznie zmieniany 1 raz.
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Zmieniłem posta. Jak zgoda to zgoda. :)

Grze, czy Gabrysia nie mówiła, że na Easy Rider Party stawia browara całemu CCM?


I właśnie dlatego edycja postów wstecz powinna być zabroniona :D
Ostatnio zmieniony 19 czerwca 2009, 13:51 przez Barnaba, łącznie zmieniany 2 razy.
grze

Post autor: grze »

Gabrysia tak ma :radocha:
Bartek

Post autor: Bartek »

Bryś, nie denerwuj się tak.
Zgadaliśmy się w piątek przez telefon na szybko i polecieliśmy w sobotę rano - koniec tematu!
Nie ma co robić sztucznego zamieszania i siać zamętu!
bryś

Post autor: bryś »

Ok, sorry.... Ja to taka społecznica.... Myślę o innych.... :stres: Jasne, że nie ma tematu :lol:
A tak w ogóle to ładny weekend się zapowiada i z tego trzeba się cieszyć.... :okok: Pozdrawiam wszystkich
morissKRK

Post autor: morissKRK »

moze tamtu nie ma ale i tak... nieladnie :zalamka:
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4533
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Brysia, nie masz się co wkurzać i chłopaków też.
Wiem sam po sobie jak się czułem nie dając znać na forum przed moim wyjazdem nad Bałtyk, wyrzuty mam do dziś.
Myślę że tak samo jak w moim przypadku, chłopaki po prostu nie mieli czasu.

w moim temacie Bartek napisał: ,,nie ma nic lepszego niż taki spontan! ZAZDROSZCZĘ!''

Ja oczywiście też zazdroszczę i gratuluję szybkiej organizacji.
Następnym razem, należy o tym pomyśleć i wytypować jednego, lub jedną, który(a) musi znaleźć czas i naskrobie wiadomość na Forum.

Myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby w któryś wekend zorganizować taki właśnie wyjazd w Bieszczady, na pewno Ci którzy już byli z przyjemnością powtórzą wypad.

...Ja umieściłem zdjęcia z wypadu w temacie nie w galerii, myślę że to było mniej wkurzające, ale to jest tylko moje zdanie.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Bieszczady wielka???

Post autor: Miki »

:lol: Witaj Brys, moje memento tez Admin wywalil i chyba mial racje,( a kto ma racje to stawia,,,,,) mysle ze kazda nauka nie idzie,,, w las, pozdrawiam tak trzymaj, nie ma przepraszam, jest usmiech? moze to dobrze ze jestesmy ,,twardziele?? :rotfl: luzik
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Korba

Post autor: Korba »

a ja jak lubię się przekomarzać, a jeszcze bardziej drzeć koty,to uwazam,ze jak ktos chcial w bieszczady,to nie musi koniecznie sie do kogos podpinac;) samemu nawet lepiej,bo mozna sobie zmieniac tempo ciągle - koledzy i kolezanki,docencie jazdę w samotnosci czasami;)
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Michał pisze:samemu nawet lepiej,bo mozna sobie zmieniac tempo ciągle - koledzy i kolezanki,docencie jazdę w samotnosci czasami;)
:mysli: .....i pomyśleć w skupieniu można :) wyciszyć się ;)
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Mador pisze:
Michał pisze:samemu nawet lepiej,bo mozna sobie zmieniac tempo ciągle - koledzy i kolezanki,docencie jazdę w samotnosci czasami;)
:mysli: .....i pomyśleć w skupieniu można :) wyciszyć się ;)
Święte słowa. Nic mnie tak nie relaksuje (no może poza bzykaniem żony) jak spokojna jazda w samotności na motocyklu ;).
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4533
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Co do jazdy w pojedynkę, tak, to jest relaks, masz rację Konik, tylko o co Ci chodzi z tym:
Konik pisze:(no może poza bzykaniem żony)
Jak ona to robi, znaczy bzyczy (bzyka)?
No, no, no nie znałem kolegi z tej strony....
Pitbull

Post autor: Pitbull »

Zibi
Przegapiłeś "Nic mnie tak nie relaksuje"
a co żona ma do tego :dokuczacz:
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4533
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Nic nie przegapiłem... zaręczam.
No dobra, dajmy chłopakowi już spokój , pozdrowienia.

to tyle, nie ględźmy już.
Zablokowany