Moto-Coutry Festiwal 3-5.07

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Pitbull

Moto-Coutry Festiwal 3-5.07

Post autor: Pitbull »

http://www.pirates.mpgp.pl/index.php

Zlocik w Lesku
w ubiegłym roku było ok 700 moto, parada po małej pętli bieszczadzkiej ;P
sami możemy po dużej polatać, aby nie było ;P
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

:mysli: Ciekawa propozycja.......ale trzeba przyznać że zajebistą stronkę mają :okok:
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Pitbull

Post autor: Pitbull »

Więc szykować namioty ;P
bryś

Post autor: bryś »

czy ktoś się orientuje jakie są koszty?? to znaczy tam na miejscu?? ile wjazd??
Yahoon

Post autor: Yahoon »

Ja słyszałem, że wjazd jest za ok. 50zł a w tym jest wliczony posiłek, piwo i jeszcze coś tam.
bryś

Post autor: bryś »

Yohoon a wybierasz się?? Byłeś może na zlociku u nich już?
Korba

Post autor: Korba »

znajomy byl rok temu. byla scena z country;) kilka pięknych ciężarówek i mówili o okolo 800 motocyklach. niedaleko terenu zlotu jest rzeczka,a 15 km na pd Solina:)

ja planuję wyjazd z Krakowa w piątek okolo 8-9 00 rano,zeby tam wolniutko dojechac i odpoczac/zdrzemnąć się przed koncertami i zabawą.poki co lece sam,jesli chetni na tak wczesną porę to zapraszam:)
Yahoon

Post autor: Yahoon »

Ja się wybieram, ale jadę już w czwartek po południu. Mam tam koleżankę więc zatrzymuję się u niej na dłuższy weekend :) No chyba że będzie lało w czwartek, to pojadę w piątek.
Pitbull

Post autor: Pitbull »

Yahoon a może większym gronem koleżankę odwiedzimy ;P

A tak serio, ze względu na obowiązki mogę lecieć dopiero w sobotę
więc proponuję 8,30 BP Wieliczka

Korba, podeślij mi nr tel to się zdzwonimy na miejscu.
Korba

Post autor: Korba »

czyli tak jak Bochnia;):
dwie grupy piątkowa i sobotnia w zależności od możliwości-> obie 8:30 BP Wieliczka.


Pitbull - 697 696 645


edit: podobno tam mosty pozrywało,w ogole podkarpacie tonie wg pogodynka.pl pogoda ma być od czwartku wieczorem aż do niedzieli popoludniu urocza - ale to niezbyt fachowy portal,koło środy na ICMie będzie wiarygodna prognoza pogody na weekend (do tej pory co do minuty sprawdzona).

trasa czwórką z centrum Krakowa wg google wynosi 221 km,a przez Lubień i Nowy Sącz - bardzo ładna - 30 km więcej.



ja jednak jade o 11 00
Ostatnio zmieniony 3 lipca 2009, 01:53 przez Korba, łącznie zmieniany 1 raz.
Yahoon

Post autor: Yahoon »

Ja jeśli będę tam jechał we czwartek, to postaram się napisać wieczorem jak wyglądała droga. Oczywiście jeśli uda mi się dorwać internet. A będę jechał Bochnia-Tarnów-Pilzno-Jasło-Krosno-Sanok-Lesko
Korba

Post autor: Korba »

nie ma wiecej chetnych;)? tylko ja i Pitbull?
bryś

Post autor: bryś »

my bylibyśmy chętni ....ale nie mamy wózka do 2oo i nie mamy co z małą zrobić.... :(
Pitbull

Post autor: Pitbull »

Walczyłem ile mogłem
niestety nie pojadę do Leska, w przyszłym tygodniu idę na urlop i zostało mi zbyt dużo spraw do pozamykania a to ostatnie weekend który mogę wykorzystać.

Mam nadzieję, że Michał się dobrze bawi i przywiezie fajne fotki
Korba

Post autor: Korba »

aparatu niestety nie wziąłem,ale za rok polecam,bo lepszego koncertu na zlocie jeszcze nigdy nie widzialem;) zlot wg mnie najlepszy na jakim kiedykolwiek bylem:)
Zablokowany