17-19.07.2009 Rabsztyn

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Diobeł

17-19.07.2009 Rabsztyn

Post autor: Diobeł »

I JURAJSKI ZLOT MOTOCYKLOWY
ORLE GNIAZDO - RABSZTYN
17-19 LIPIEC 2009
http://www.jurajski-zlot.pl/info.html
Ostatnio zmieniony 7 października 2009, 11:19 przez Diobeł, łącznie zmieniany 1 raz.
voiteck

Post autor: voiteck »

Program imprezy jak dla mnie super. Jak pogoda dopisze to jade... sakwy powinienem odebrac 15 wiec jak znalazl bedzie je gdzie przetestowac.
ralfi

Post autor: ralfi »

Ktoś jeszcze się wybiera? i kiedy?
morissKRK

Post autor: morissKRK »

PIĄTEK kolo 17.30 lecim :) - Stacja jak zwykle w kierunku olkusza ...
... pogoda winna być gut
amfm

Post autor: amfm »

tak polatać czy na zlot:

http://www.jurajski-zlot.pl/info.html
morissKRK

Post autor: morissKRK »

ZLOT of course under namiot :D
z tym że tylko do sobotu .... :wnerw: mozem ...
ralfi

Post autor: ralfi »

Jeśli tylko nie doszło do "przekłamania na łączach", dojedziemy z Krzyśkiem w sobotę - tak, żeby już na paradzie być na miejscu i wracamy wieczorem... możemy dograć godzinę, żeby wspólnie ruszyć do Grodu :okok:
morissKRK

Post autor: morissKRK »

a co to tak tylko na "latanko" - a może by tak jakiś namiocik i zostać, he ?
to club choopers czy "wekendowych lataczy" :D
Waldek

Post autor: Waldek »

ralfi, jak dogracie godzinę w sobotę to ja sie piszę

Waldek
ralfi

Post autor: ralfi »

W sobotę mam nocne pływanko, więc tym razem namiot nie wchodzi w grę... ale przyjedziemy większą paczką, więc będzie miło luzik

Obstawialiśmy godz. 10, BP przy Makro, ale jeszcze potwierdzę...

Miło Cię widzieć Ewka :) nie miniesz się - myslę, że zostaniemy do wieczora... a jeśli zabierzecie namiot, wesprzesz pozostałą część Kawalerii :okok:
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Ralfi, ja chyba sobie polecę z Wami o tej 10.00 czy której. A wrócę sobie już sam, bo jeszcze muszę wieczorkiem o Lubomierz zahaczyć. Daj znać, jaka jest ustalona godzina i miejsce wyjazdu.
voiteck

Post autor: voiteck »

Sakwy odebrane, slowo sie rzeklo wiec tez sie dopisuje do grupy.

Ja obstawiam sobote i z checia zostane na noc do niedzieli... Moriss moze przedluzysz pobyt?

Do zobaczenia na BP przy Marko o 10.
ralfi

Post autor: ralfi »

potwierdzam zatem 10.00 BP pod Makro - jeśli dobrze pamiętam parada jest o godz. 12.00, więc spokojnie dotrzemy i będzie jeszcze czas na "integrację" :okok:
morissKRK

Post autor: morissKRK »

@ Vojteck - przedluzamy z tym ze na chwile bede musial do KRK podjech i wroce kolo 22.30
@Ralfi - integracje no alko masz chyba na mysli hehe
ralfi

Post autor: ralfi »

widzę, że GP umawia się również o godz. 10.00 tyle, że na Orlenie w stronę Olkusza - dołączymy? dajcie znać, czy zostajemy na BP...
MDH

Post autor: MDH »

Barnaba - jak lecisz tylko na chwile to nie wjezdzasz na teren zlotu? (czy wjezdzasz i placisz, a jeszcze wpadniesz w niedziele) Bo okazalo sie ze jak nie zaspie to chyba moglbym z Wami sie przeleciec do Rabsztyna, posiedziec troche i pozniej sobie wrocic ;)
voiteck

Post autor: voiteck »

Ja sie dostosuje... w sumie to nie kojarze gdzie jest to BP i jak sie to ma do Orlenu gdzie zdaje sie umawiaja sie ludzie z GP

Choc tak troche w duchu jestem patriota CCM i na GP wogole uspilem swoja aktywnosc...

Czekam na jakies postanowienia
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Ja bym się nie włączał w grupę plastików. Bądźmy suwerenni.

@MDH - raczej wjadę na teren zlotu, chciałem sobie przejechać w paradzie i trochę "pobyć". :) A w niedzielę raczej nie dam rady wrócić.

Ale jak chcesz, to się dogadamy i razem śmigniemy potem do Krakowa.
ralfi

Post autor: ralfi »

OK w takim razie nie robimy zamieszania i pozostajemy przy BP naprzeciw Makro, zbiórka godz. 10.00

Do zobaczonka
morissKRK

Post autor: morissKRK »

dla przypomnienia - jak by ktoś leciał to:

17/07/2009 (dziś)
ORLEN w stronę Olkusza o: 17.30-17.45

z tego co pisze Ralfi to:

18/07/2009 (jutro)
BP naprzeciw Makro o 10.00


i wszyscy ziumm...
Zablokowany