17-19.07.2009 Rabsztyn

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Robert

Post autor: Robert »

To ja też się dolączam na zlocik :okok:
Korba

Post autor: Korba »

fajnie tam:) kameralnie,szkoda,że zaraz wesele,bo bym został na szmery
ralfi

Post autor: ralfi »

Po "krótkim spacerowaniu" pora na złapanie oddechu :hura:

WIELKIE DZIĘKI Kawalerii i Amazonkom za cały dzisiejszy dzionek :rotfl:
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4533
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Całkiem, całkiem udana impreza. Parada zaliczona. Dym z palonych gum wciągnięty, jednym słowem zlot w Rabsztynie odfajkowany.

A, że pomysłom naszym nie było końca polecieliśmy do Ojcowa na coś smacznego i żeby nie było, że jazdy mało, to z przyjemnością rynek w Niepołomicach zaliczyliśmy - tak z nudów.

Bardzo dziękuję za miłe wszystkich towarzystwo i oczywiście do następnego takiego wypadu.

Jest nas coraz więcej i to się chwali.

Kilka zdjęć w galerii.
Barnaba

Post autor: Barnaba »

To i ja muszę coś dorzucić ze swojej strony. Właśnie wróciłem do domu po dzisiejszym wyjeździe - łącznie zrobiliśmy dzisiaj z Olą niemal dokładnie 400 kilometrów. Poza atrakcjami wymienionymi przez Zibiego, po odłączeniu się od grupy zwiedziliśmy z Olą dwa Lubomierze i spory kawałek Małopolski między nimi. :) Oczywiście, coby tradycji stało się zadość, wieczorem rozpętała się burza. Na szczęście nie zlało nas jakoś potwornie, ale niesamowita jest jazda pustą drogą (Gdów-Szarów), pod czarnym niebem, kiedy dookoła tłuką błyskawice. Byliśmy dosłownie otoczeni przez burze i nie wiem jakim cudem nas wtedy nie zlało.

Bardzo dziękuję wszystkim za dzisiaj. Zauważyłem że w gronie CCM modne staje się robienie sobie żartów na temat Barnaby. Ja to wszystko znoszę ze stoickim spokojem, ale popamiętacie przysłowiowy ruski miesiąc, kiedy trzeba będzie zapłacić za flagi :rotfl:
Poza tym:
Miło było poznać nowych kolegów (oraz oczywiście koleżankę), znowu polatać ze "starymi" kolegami, nawinąć w świetnej pogodzie i świetnej atmosferze kolejne kilometry.

Co do zdjęć - pojawią się niebawem. Ola ma do posegregowania i przesiania ponad 600 sztuk :)

A, no i mały motywator na koniec: staram się jeździć na jak najwięcej spotkań w gronie CCM, dużo z Wami jeździć, bo jak dotąd z nikim tak dobrze się nie jeździło. Tak trzymać żołnierze. I amazonki. I już zwyczajowe: do następnego. Tylko umyję motur.

Pozdrawiam,
Barnaba
Robert

Post autor: Robert »

Oczywiśćie też przesyłam podziękowania dla całej grupy sobotniego wypadziku POZDRAWIAM!!!
voiteck

Post autor: voiteck »

Ja tez sie dorzucam do podziekowan za fajny wypad. Naprawde milo z Wami polatac, troche sie posmiac z Barnaby ;-) i genralnie spedzic czas.

Pozdruchy i do nastepnego!
morissKRK

Post autor: morissKRK »

to ja dorzuce ze w piatek wieczorem w przeciwnienstwie do wieczorem soboty byla zajefana pogoda, cieplo, przyjemnie. Byla grupa piroplastyczna, która dała niezły pokaz tańca z ogniem...po ten dodatkwo byly loty balonem dla chętnych (krótkie bo krótkie ele zawsze:P.
Piwko w świetle zachodzącego słońca nad ruinami zamku smakowało wyśmienicie, a muza była całkiem, całkiemm tylko te 0,8 promila nad ranem dawało se popalić hehe
Jeden z lepszych zlotów - bardzo kameralny .... bo może w sumie było ze 100 namiotów :D... zdażyliśmy nawet do KRK do teatru się wybrać, co by to było bardziej kameralnie i "duchowo" luzik
Foty pewnie Patryk wrzuci w znanym nam wszystkim dziale :okok:
czarna

Post autor: czarna »

kilka słów od siebie, zlocik zaliczony, pamiątką na krótką mete będzie dzisiejszy ból glowy i lekka chrypka po niedzielnej mega ulewie: tutaj dodatkowe podziękowania dla kierowcy tira dzięki któremu wpadliśmy z deszczu pod rynnę :wnerw: ..a tak poza tym fajna kameralna imprezka, bardzo mila atmosferka :brawo: niestety Was nie udało się poznać, szkoda-możne innym razem :)
morissKRK

Post autor: morissKRK »

Ewa, następnym razem na pewno,nam się uda :)

PS
notabene patrząc po zdjęciu to byliście rozbici prawie obok nas :)
http://picasaweb.google.pl/cassino.ewa/ ... 2427870434
czarna

Post autor: czarna »

wszytko git tylko teraz mi powiedz które to prawie ?:rotfl: z wywiadu wiem ze i przed nami i za nami gdzieś tam grupka Śląsk była :mysli: ..i czy mam rozumieć ze wyjechaliście już w sobotę?
Zablokowany