LATAJĄCY DOM DZIECKA :-)

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

bryś

Post autor: bryś »

my z grze też i mrożonki dawały znać, że tez będą
Szereny

Post autor: Szereny »

bryś, przypomnij grze o dwóch czekoladach, których przywiezienia się dochrapał ostatnio przy ognisku ;) Jedna - tofi-fi. Druga - złoty kasztanek :P

Mikołaj & reszta z okolic Borku/Ruczaju. Jakiś punkt zborny na BP Borek? Ja generalnie z Myślenic jutro wędruję :) Mogę się gdzieś wcześniej do Was doczepić??
Szara

Post autor: Szara »

Jeśli tempo spacerowe to też się bym dołączyła...
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Tempo spacerowe. Przyłączysz się.
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Potwierdzam ze bede z Mrozonka :)
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4532
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Potwierdzam że będę z Weroniką.
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Potwierdzam że będę z Olą :rotfl:
Awatar użytkownika
Mrozonka
Posty: 397
Rejestracja: 19 marca 2009, 21:56
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Mroza harley
Kontakt:

Post autor: Mrozonka »

Potwierdzam, że będę z Mrozem :P
Mrożonka - Plecaczek.
MDH

Post autor: MDH »

Ja potwierdzam ze postaram sie byc ze soba :P Tylko prosze o jakies namiary na to bp - via zumi/googlemaps. I nie recze ze bede punkt 17 bo koncze o 16 prace, musze sie mpkami dowlec do domu, zabrac moto i dojechac, ale bede staral sie zdarzyc....
Szara

Post autor: Szara »

No to ja potwierdzam, że będę SAMA :lol:
Barnaba

Post autor: Barnaba »

MDH

Post autor: MDH »

Thx Barnaba - dobrze wiedziec, bo myslalem ze to chodzi o BP przy prandoty. Ale tak to bede mial blizej wiec rosna szanse ze sie nie spoznie i jeszcze zdarze zatankowac :P
voiteck

Post autor: voiteck »

Ja tez sie melduje!
bryś

Post autor: bryś »

Szereny pisze:bryś, przypomnij grze o dwóch czekoladach, których przywiezienia się dochrapał ostatnio przy ognisku Jedna - tofi-fi. Druga - złoty kasztanek
Szereny niestety nie mogę odpowiadać za decyzję Grze.... :P Jest już duzym chłopcem :lol: więc z nim załatwiaj. Mnie przy waszych ustaleniach nie było :figielek: ....
Łysy

Post autor: Łysy »

ja też dołączę luzik
Barnaba

Post autor: Barnaba »

bryś pisze:Jest już duzym chłopcem
Bryś, skoro obydwoje jesteście duzi i nie możecie się w takich sprawach porozumieć, napisz w jakiej postaci mają być czekolady obiecane Ci za pożyczenie kurtki dla Oli. ;P Bo jeszcze tej sprawy nie rozwikłaliśmy - powiedziałaś żebym o to zapytał Grześka, a on... Twierdzi że jesteś dużą dziewczynką. :figielek:

Ah, no i od razu zaznaczę że nie offtopuję, bo przecież jak szybko odpiszesz, to mogę przywieźć te czekolady nawet i dziś :)
Robert

Post autor: Robert »

Też będe o 17 00 urywam sie z pracy
voiteck

Post autor: voiteck »

Musze sie Wam przyznac ze po dzisiejszej ustawce naszly mnie podobne mysli jak Barnabe po Rabsztynie... strasznie Was lubie i bardzo dobrze mi sie z Wami jezdzi.

Kilkanascie maszyn, zgrany szyk, dudniace wydechy. Na postojach luzne gadki, zarty, czasem powazniejsze tematy, mozaika osobowosci i temperamentow. Taki kalejdoskop z dziecinstwa... mozna sie bylo gapic pod swiatlo i krecic i kreci zeby kryszlatki sie ukladaly w nowe wzory -> to jak z wypadami: nowe osobowe konfiguracje, trasy, tematy, zdarzenia i caly czas nawijanie kilometrow.

Ale pojechalem z paralela ;-) to chyba przez zblizajacy sie urlop czyt. nadchodzaca dwutygodniowa moja absencje w zyciu grupy.

Zeby nie bylo tak tkliwie to zakoncze, bez tlumaczenia i opowiadania ze zal mi bylo dzisiaj wczesniej wracac. Kawalerio jestescie swietni! Do nastepnego wypadu!
Shadow

Post autor: Shadow »

viteck ale CIę poetycko poniosło,jak mustanga
WIelkie dzięki 4all ,nie pamiętam czy kiedykolwiek widziałem nas w takiej ilości ,w imieniu dzieciaków dziękuję za wszystko /im dziękowanie idzie czasami jakoś tak nieporadnie/
Zebraliśmy w sumie 1010 zł. Na tym etapie nie jestem w stanie powiedzieć ile kto dał ale piszcie do mnie na priva to się zrobi listę zasłużonych .Po powrocie ze Stolycy rozliczam się oczywiście publicznie z kasiorki. Jeszcze raz thx za wspaniałe spotkanko, szkoda tylko że nie można było pobiesiadować przy tym ognisku do późnej nocy przy chłodnym pyffku już bez dzieciaków, pogadać o stalowych rumakach -chyba zaczynam się nastrajać jakoś tak jak voiteck heh
do następnego latanka ,wklejajcie foty
pzdr shadow
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Ja podsumuję bardziej subiektywnie:

Po pierwsze, powtarzam wszystko, co napisał Voiteck.

Po drugie, postanawiam z chwilą obecną być mniej szyderczy - źle mi to służy, a i Bryś i Grze mają używanie. :P Postanawiam więc poskromić mój temperament, od dzisiaj będę cichy i łagodny jak baranek. :] Można by pewnie powiedzieć, że sam z siebie doszedłem do takiego rozwiązania, ale oczywiście stało się to za sprawą prześmiesznych i przeinteligentnych przytyków kierowanych pod moim adresem. :figielek: Będę od teraz grzeczny, ułożony i uprzejmy. Zobaczycie jeszcze jak to jest jak ja się nie odzywam. :rotfl: Milczenie jest złotem. A skoro już przy tym jesteśmy...

Po trzecie: Zorro powinien raz w roku objechać Polskę i dać się każdemu chętnemu chwilę się przejechać na swoim motocyklu. Z miejsca stalibyśmy się krajem najbardziej oszczędnych ludzi.

Po czwarte: Czy mi sięwydaje, czy koszulki dla dzieciaków były w wielu przypadkach za małe? :szok:

Po piąte: Też znikam na kilka tygodni i po takim wyjeździe już się nie mogę doczekać powrotu do Krakowa. Trzeba jeździć, wiara.

Mam nadzieję że miło się Państwu czytało.
Pozdrawiam,
Wasz Barnaba
Zablokowany