Wyjazd w nieznane...

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4532
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Wyjazd w nieznane...

Post autor: Zibi »

Nie wiem czy ktoś z nas znał kolegę z forum GP i nie pomyliłem się pisząc ,, znał ''

[*] ku pamięci motocyklisty !!! wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich jego sercu.

http://www.grupa-poludnie.info/viewtopi ... sc&start=0

Oby już nigdy nie było takiej informacji.
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Ktoś z nas znał. Zawsze to szok jak zginie ktoś znajomy, nawet jeżeli się go słabo i krótko znało. Trzeba na siebie uważać. :|
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

......[*]......

Post autor: Mador »

[*] [*] [*] Szkoda gościa ,współczucia dla rodziny ......................................................................................................................................................................................................................................................................................... (ale szlag mnie trafia jak co po niektórzy pseudo/macho nawet w obliczu takiego tragicznego zdarzenia nie potrafią się powstrzymać od przekleństw!!!! Trochę kultury panowie,szcunku!!! Dotyczy komentujących na GP) :nerwus:
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
MDH

Post autor: MDH »

Szkoda kazdego motocyklisty ktory odchodzi... :|
Shadow

Post autor: Shadow »

[*]
Szereny

Post autor: Szereny »

Znał...
Mador... w tym przypadku, nie krzycz za głośno. Mnie również cisnęły się na usta mocno niecenzuralne słowa...
Zwłaszcza, że w nocy dostałam telefon o dwóch kolejnych wypadkach. Rano wiadomość o śmierci Kaczana... a późnym popołudniem o jeszcze jednym wypadku i śpiączce farmakologicznej plus prośbie o krew.
Wczoraj, na pogrzebie, dowiedziałam się o kolejnych...
Od soboty 7+... w tym trzy śmiertelne...
Trochę za wysoki bilans jak na moje przyjmowanie podobnych wieści i zdarzeń...
[*]

===========================
Za tych, co na Niebieskich Autostradach. Niech Bóg da im drogi równe i kręte...
Zablokowany