05.06.12 ostatnia droga

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Turbot

05.06.12 ostatnia droga

Post autor: Turbot »

że jestem już pewny tego że chcę uczestniczyć ......
Data wyjazdu 05.06.2012
Miejsce zbiórki Kraków ul. Strzelców 28
Godz zbiórki - http://forum.transalpclub.pl/viewtopic.php?f=17&t=10110 (trzeba śledzić bo godz nie jest jeszcze określona na 100%)
Zakładam listę chętnych z określeniem miejsca docelowego.

CCM spotyka się na BP 29 listopada o godz 10:30, wyjazd na ul, Strzelców 10:45 stamtąd startujemy o godz 11:00
Ostatnio zmieniony 4 czerwca 2012, 17:50 przez Turbot, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady>>05.06.2012r ostatnia droga

Post autor: Miki »

1.Turbot
2.Miki
3,,,,,,,,,
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Gibson

Post autor: Gibson »

1. Turbot (Budapeszt)
2. Miki
3. Gibson (jak tylko dostanę wolne w pracy to granica PL/SK)
4.
adam_75

Post autor: adam_75 »

ja się piszę do granicy
adam_75

Post autor: adam_75 »

jak nic nagłego nie wyskoczy
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady>>05.06.2012r -ostatnia droga

Post autor: Miki »

luzik Dodzwonilem sie do Kuziego4 z forum Transalpclub ktory tez smiga do Budapesztu okolo godziny 9.30 jak ustali juz konkrety w tej smutnej sprawie poinformuje mnie telefonicznie co i jak . :mysli: :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Turbot

Post autor: Turbot »

poniżej jest podany email na który trzeba przesłać ilość osób na nocleg z danego forum, ma to zrobić jedna osoba żeby nie było dublowania, mogę się tym zająć, myślę że listę zamkniemy dzisiaj o 22:00 gdyż przyjaciołom zależ na jak najszybszej odpowiedzi


a. Bardzo proszę byście w danych grupach, forach itp. policzyli się ile osób będzie jechało do Budapesztu
b. Jedna osoba z danej grupy proszona jest o wysłanie emaila na adres: wegrywyjazd@gmail.com
c. W tytule emaila proszę wpisać cyfrę / liczbę oznaczającą ile osób w danej grupie jedzie do Budapesztu i potrzebuje noclegu.
d. Proszę nie pisać nic w treści emaila. Jedynie cyfrę w tytule emaila
e. Odczytując same tytuły emaili szybko będzie można obliczyć ile to będzie osób.
f. Bardzo proszę by jedna osoba z grupy wysłała jeden taki email, by nie dublować informacji (np. dwie osoby z danej grupy wyślą niezależnie od siebie dwa emaile z tytułem „10” co mylnie podwyższy liczbę do „20”)
g. Bardzo proszę o taką informację jak najszybciej bym mógł przekazać naszym przyjaciołom z Węgier, a oni by mogli się przygotować na nasz przyjazd
Turbot

Post autor: Turbot »

a tu najnowsze info w całości

Potwierdzone ustalenia u Andras’a (jeden z koordynatorów całości odbioru trumien, przejazdu itp):

1. Węgrzy wyjeżdżają od siebie o 6 rano we wtorek 5 czerwca.
2. Według planu przyjeżdżają do Krakowa o godzinie 10:00
3. Miejsce przyjazdu / odbioru trumien: 31-422 Kraków ul. Strzelców 28. Ten adres jest zarazem naszym miejscem spotkania
4. Według planu wyjeżdżają z Krakowa do Budapesztu o 11:00
5. Podana trasa przejazdu do Budapesztu: Kraków, Chyżne, Dolny Kubin, Ruzomberok, Banska Bystrica, Zvolen, Sahy, Budapest (390km)
6. Po przyjeździe do Budapesztu krótkie uroczystości w kaplicy

**
1. Jest gorąca prośba o jak najszybsze zgłoszenie ile osób z Polski pojedzie do Budapesztu i będzie potrzebowało noclegu (Andras mówi o max 45 miejscach z noclegiem, jedzeniem). Jest to nieco skomplikowane byśmy się mogli szybko policzyć. Chyba najprostszym rozwiązaniem jest:
a. Bardzo proszę byście w danych grupach, forach itp. policzyli się ile osób będzie jechało do Budapesztu
b. Jedna osoba z danej grupy proszona jest o wysłanie emaila na adres: wegrywyjazd@gmail.com
c. W tytule emaila proszę wpisać cyfrę / liczbę oznaczającą ile osób w danej grupie jedzie do Budapesztu i potrzebuje noclegu.
d. Proszę nie pisać nic w treści emaila. Jedynie cyfrę w tytule emaila
e. Odczytując same tytuły emaili szybko będzie można obliczyć ile to będzie osób.
f. Bardzo proszę by jedna osoba z grupy wysłała jeden taki email, by nie dublować informacji (np. dwie osoby z danej grupy wyślą niezależnie od siebie dwa emaile z tytułem „10” co mylnie podwyższy liczbę do „20”)
g. Bardzo proszę o taką informację jak najszybciej bym mógł przekazać naszym przyjaciołom z Węgier, a oni by mogli się przygotować na nasz przyjazd
2. Oczywiście zakładane godziny przyjazdu / wyjazdu są umowne (planowane). Mogą ulec zmianie, ale na razie się ich trzymamy. Jest prośba o wyrozumiałość i zrozumienie, gdyby nastąpiły zmiany.
3. Jest prośba od organizatorów do osób jadących poza granice Polski. Dotyczy ona udekorowania oznaczenia / motocykli / strojów w narodowe nasze barwy i czarny. Prośba motywowana pokazaniem przyjaźni i wsparciem obu krajów / narodów w tej tragicznej chwili. Z racji, że na Węgrzech będzie telewizja - zależy im na pokazaniu tego faktu.
Ostatnio zmieniony 3 czerwca 2012, 10:40 przez Turbot, łącznie zmieniany 2 razy.
Turbot

Post autor: Turbot »

Lista
1. Turbot (Budapeszt)
2. Miki (Budapeszt)
3. Gibson (jak tylko dostanę wolne w pracy to granica PL/SK)
4.
__
jasioC

Post autor: jasioC »

Postaram się być żeby choć do granic Krakowa odprowadzić kolegów
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4535
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

w kwestii formalnej:

Dla podróżujących przez granicę -
będzie przywrócona kontrola graniczna na czas EURO
- należy mieć przy sobie paszport lub dowód osobisty

Myślę ze organizatorzy tego wyjazdu powinni o tym poinformować uczestników.
Ostatnio zmieniony 3 czerwca 2012, 11:11 przez Zibi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady>>05.06,2012r

Post autor: Miki »

Sluszna uwaga tylko jak wiem bedzie to kolumna zwarta samochodowo- motocyklowa w eskorcie policji slowackiej i wegierskiej,ponoc w asyscie dyplomatycznej i TV Madziary,a powrot do Polski juz he he bez eskorty :mysli:
Ostatnio zmieniony 3 czerwca 2012, 11:32 przez Miki, łącznie zmieniany 1 raz.
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Turbot

Post autor: Turbot »

nic się nie zmieniło dok. tożsamości zawsze trzeba mieć przy sobie, myślałem że musimy mieć paszporty
Ostatnio zmieniony 3 czerwca 2012, 11:17 przez Turbot, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4535
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Zgadza się Miki, lecz wracać już będziecie sami.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady>>05.06.2012r -ostatnia droga

Post autor: Miki »

dostalem esemesa od Wojtka z forum Transalpclub w ktorym informuje ze do godziny 21,00 jest nieuchwytny :
Ostatnio zmieniony 29 lutego 2020, 12:13 przez Miki, łącznie zmieniany 1 raz.
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
andre
Posty: 542
Rejestracja: 11 czerwca 2010, 19:17
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Virago750,BMWR1100RT

Post autor: andre »

Lista
1. Turbot (Budapeszt)
2. Miki (Budapeszt)
3. Gibson (jak tylko dostanę wolne w pracy to granica PL/SK)
4. Andre (Budapeszt)
5. Gniewko (Budapeszt)
6.
Awatar użytkownika
Andy
Posty: 1621
Rejestracja: 24 października 2010, 19:28
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Andy »

Lista
1. Turbot (Budapeszt)
2. Miki (Budapeszt)
3. Gibson (jak tylko dostanę wolne w pracy to granica PL/SK)
4. Andre (Budapeszt)
5. Gniewko (Budapeszt)
6. Andy (Budapeszt)
Człowiek mądrzeje z wiekiem, zwykle jest to wieko od trumny.
Turbot

Post autor: Turbot »

tak jak pisałem wcześniej 22:00 wysyłam email z liczbą osób, jeśli zdarzy się tak że, dostaniemy odpowiedź że brak wolnych noclegów trzeba będzie rezerwować na własną łapę, dzisiaj sprawdzałem na booking i można wynająć np. apart 5 osobowy w cenie ok 70żł od twarzy tak że ceny nie są jakieś straszne, piszcie swoje sugestie i jakieś nowe informacje luzik
Seweryn

Post autor: Seweryn »

1. Turbot (Budapeszt)
2. Miki (Budapeszt)
3. Gibson (jak tylko dostanę wolne w pracy to granica PL/SK)
4. Andre (Budapeszt)
5. Gniewko (Budapeszt)
6. Andy (Budapeszt)
7. Seweryn (dokąd dam radę, wieczorem muszę być w Krakowie)
Seweryn

Post autor: Seweryn »

Turbot pisze:Jest prośba od organizatorów do osób jadących poza granice Polski. Dotyczy ona udekorowania oznaczenia / motocykli / strojów w narodowe nasze barwy i czarny
Czy ktoś ma pożyczyć polską flagę i maszt?
ODPOWIEDZ