Słowo się rzekło - Rumunia.

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4519
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Re: Słowo się rzekło - Rumunia.

Post autor: Zibi »

Hej, no cóż - nie zawsze jest wg planu.
,,Baru'' odpada z przyczyn obiektywnych, ale droga jest drogą - więc wsiadać i jechać - wystarczy kogoś wybrać na ,,kierownika'' wycieczki i potem z nim się zgadzać, po wspólnych, wcześniejszych ustaleniach - to cały sekret wycieczki jest.

Znalazłem coś takiego (link poniżej) :
https://tripplanner.pro/funnel/tw/rumun ... 4WITBDi-b8

- Owszem, można i tak - moje wskazówki może nie są aż tak precyzyjne, jednak są za free ;) - oczywiście zrobicie jak tam uważacie.
Ja powiem jedno - nie ma się co szczypać, tylko wsiadać na maszyny i jechać, to nie jest wyjazd na Antarktydę :hejka:
Awatar użytkownika
Greg
Posty: 121
Rejestracja: 13 października 2015, 20:44
Lokalizacja: Zendek
Motocykl: BMW K1200LT
Kontakt:

Re: Słowo się rzekło - Rumunia.

Post autor: Greg »

Czas goni a nie lubię jazdy w ciemno z noclegami. Wobec tego Wracam do mojej starej wersji podróży (pisałem, ze miałem wcześniej plan na Rumunię) rezerwuję noclegi i jadę z plecaczkiem. U mnie sytuacja jest dynamiczna z różnych względów wiec to będzie bezpieczniejsze, bo w razie czego W odwołam rezerwację i nie pojadę.
Greg
Awatar użytkownika
Greg
Posty: 121
Rejestracja: 13 października 2015, 20:44
Lokalizacja: Zendek
Motocykl: BMW K1200LT
Kontakt:

Re: Słowo się rzekło - Rumunia.

Post autor: Greg »

Czas nieubłaganie leci i już za tydzień ruszam do Rumuni zgodnie z planem. Plan w skrócie Tokaj, Turda. Zamek Corvin, Transalpina, Transfogarska, zamek Bran, Zamek Peles, Braszów, wąwóz Bicaz, przełęcz Prislop, Sapanta i do domu.
LWG
Greg
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Re: Słowo się rzekło - Rumunia.

Post autor: Miki »

:lol: Pare lat temu wspolnie z Zobkiem i Carpe zaliczylismy pare dni w Rumunii,polecam , piekne trasy zostaja piekne wspomnienia, zycze tego Wam
:hejka:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4519
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Re: Słowo się rzekło - Rumunia.

Post autor: Zibi »

No cóż, z wielkimi planami czasami tak bywa. Szkoda, że ten temat, nie zakończył się wspaniałym wyjazdem :(

,,Greg'' - myślę, że Twoja Rumunia się powiodła i jeżeli masz jakieś materiały typu zdjęcia, filmy, to zapodaj w Galerii, co by jeszcze bardziej zaostrzyć smaki Tym, którym w tym roku się nie udało.
Awatar użytkownika
Greg
Posty: 121
Rejestracja: 13 października 2015, 20:44
Lokalizacja: Zendek
Motocykl: BMW K1200LT
Kontakt:

Re: Słowo się rzekło - Rumunia.

Post autor: Greg »

Zibi - nie tylko się powiodła ale była wspaniałym wyjazdem. Patrząc na dział Galeria to niewiele tam jest ostatnio relacji ale OK zapodam tam coś niecoś. Właśnie będę kończył filmik to jak będzie gotowy to wstawię linka
Greg
ODPOWIEDZ