27.07.2009 - poniedziałek

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Krakor

27.07.2009 - poniedziałek

Post autor: Krakor »

Witam,
Mam cały poniedziałek wolny i zapowiada się piękna pogoda. Szukam chętnych do wspólnego wypadu. Liczę tym razem (o naiwności ludzka) na jakieś wpisy i niezliczone zastępy chętnych do jazdy. W najgorszym razie zastosuję sprawdzoną metodę kolegi zorro i umówię się na jazdę sam ze sobą. :okok:
Szereny

Post autor: Szereny »

Ja też mam wolne, ale - niestety/na szczęście, motocykla nie posiadam ;P A i tak koło 15tej muszę być w Myślenicach <bezradny> Więc mogę co najwyżej łapką pomachać :)
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady

Post autor: Miki »

:figielek: Szereny smieszku nasz , co z Twoja nadworna kolekcja zdjec??? :dokuczacz:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
ShereKhan

Post autor: ShereKhan »

Stary Tygrys i stary Vulcan gotowi, ale do popołudnia, bo po 16 trzeba się zwijać do pracy
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady

Post autor: Miki »

luzik Shrek nie rob sie starym , nie rob sie starym bo mnie pograzasz :okok: :lol:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
ShereKhan

Post autor: ShereKhan »

Nie ważne to, co jest na liczniku, tylko jak w środku gra "motur" :)
Krakor

Post autor: Krakor »

Ruszam w trasę po obiedzie. Pewnie tak około 14:00 i wracam wieczorem. Jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam. Punkt zborny do ustalenia. Trasa też.
zorro

Post autor: zorro »

a moze cos dzisiaj kielo 19ej? - jak by co to gsm.
MDH

Post autor: MDH »

Ja bym mimo wszystko proponowal z troszke wiekszym wyprzedzeniem te terminy wrzucac :P
Krakor

Post autor: Krakor »

Właśnie wróciłem. Wyprawa jak podejrzewałem w grupie Ja i Krakor. :P Powrót niestety wcześniej niż planowałem z uwagi na niespodziewane obowiązki.
Ci co nie byli niech żałują. Wspaniała pogoda, ładne widoki, mały ruch i generalnie bardzo przyjemnie spędzone godziny. luzik

Zorro dzisiaj się już nie wyrwę więc 19:00 niestety dla mnie odpada ale w każdy inny dzień chętnie. :okok:
MDH

Post autor: MDH »

Wy juz zarobiliscie grube miliony ze nie musicie do pracy chodzic? Bo nie potrafie tego zrozumiec :P Wiekszosc normalnych ludzi pracuje ^^
grze

Post autor: grze »

MrDeadhead pisze:Wiekszosc normalnych ludzi pracuje ^^
Nie... Pracują nienormalni i Ci którzy nie mają innego wyjścia :-) Normalni sobie jeżdżą... Gdyby motocykle jeździły na wodę to też bym robotę całkiem odpuścił!
MDH

Post autor: MDH »

grze pisze:
MrDeadhead pisze:Wiekszosc normalnych ludzi pracuje ^^
Nie... Pracują nienormalni i Ci którzy nie mają innego wyjścia :-) Normalni sobie jeżdżą... Gdyby motocykle jeździły na wodę to też bym robotę całkiem odpuścił!
Tyyy.... Ty masz faktycznie racje :D No coz, to zaliczam sie do nienormalnych i nie mam kiedy jezdzic :wnerw:
Zablokowany