Motostodoła Jedwabne- motocykle godne polecenia

Nasz dział handlowy
florek

Motostodoła Jedwabne- motocykle godne polecenia

Post autor: florek »

Witam wszystkich!
Wiem, że powyżej istnieje już temat związany z importem motocykli zza wielkiej wody.
Jednak zdecydowałem się na rozpoczęcie nowego wątku związanego z tą właśnie firmą.

Osobiście kupiłem u nich kilka motocykli i szczerze ich polecam! Nigdy nie mieliśmy jakichkolwiek problemów. Zadziwiło mnie wręcz podejście do klienta. Panowie z Motostodoły fachowo i na pełnym luzie podchodzą do sprawy, są otwarci na wszelkie propozycje, a co najważniejsze - dają gwarancje na swoje motocykle i w pełni za nie ręczą!

Oto link do ich strony http://www.motostodola.vel.pl/.

Czy ktoś z CCMowego grona spotkał się już z Mtostodołą ?
Awatar użytkownika
lenio
Posty: 1818
Rejestracja: 23 lutego 2011, 13:05
Lokalizacja: słomniki
Motocykl: Honda Cbf 1000 fa
Kontakt:

Post autor: lenio »

Drogi kolego z tego co mi wiadomo z inych for to ta firma ściąga głównie rozbite motocykle i handlarze u nich się zaopatrują a potem sprzedają jako "bezwypadkowe" niestety
Drogie Panie Cycki są Nasze , Wy je tylko nosicie
Jasiek HD

Post autor: Jasiek HD »

Jest to prawda. Firma w dużym stopniu sprowadza maszyny rozbite, które później są sprzedawane na części. Ale często zdarzają się sztuki delikatnie draśnięte kosmetycznie. Paru znajomych kupiło takie motocykle i przed sfinalizowaniem zakupu otrzymali zdjęcia motocykla z aukcji, wykaz uszkodzeń i użytych do naprawy części i gwarancję na motocykl.
Tak więc nie taki diabeł straszny jak go malują. :D
Radek

Post autor: Radek »

Nazwa, w połączeniu z grafiką ze strony, trochę kontrowersyjna, że się tak eufemistycznie wyrażę. Czy tylko ja jestem przewrażliwiony?

A to, że ktoś od nich kupuje rozbity sprzęt, a potem sprzedaje jako bezwypadkowy to chyba nie ich wina.
ODPOWIEDZ