zimowe zakupy

Nasz dział handlowy
matys

zimowe zakupy

Post autor: matys »

Miał ktoś może styczność z tym sprzedawcą. Czytałem same mało pochlebne opinie, ale może ktoś był tam osobiście.

http://motoon.otomoto.pl/
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4533
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

To jest słynny sprzedawca z Wygiełzowa... ale z tego co wiem, to nie sprowadza już złomów... - opinia na forach pozostała, niestety.
Shadow

Post autor: Shadow »

Opinie są o nim i złe i dobre...Lenio chyba u niego kupował sprzęta i był zadowolony..
Awatar użytkownika
Dżej dżej
Posty: 1373
Rejestracja: 9 maja 2012, 08:27
Lokalizacja: Libertów
Motocykl: Valec, GL500, VT700
Kontakt:

Post autor: Dżej dżej »

Chyba trzeba mieć do niego po prostu szczęście i dobrze znać się na sprzętach albo wpadać do niego z dobrym mechanikiem. Czasem miewa fajne sprzęty.
Awatar użytkownika
lenio
Posty: 1818
Rejestracja: 23 lutego 2011, 13:05
Lokalizacja: słomniki
Motocykl: Honda Cbf 1000 fa
Kontakt:

Post autor: lenio »

Ja kupowałem u nich jadzke i byłem zadowolony , poprostu masz głowe i ch..j to kombinuj, myśle ze z nasza wiedzą nie jest w stanie wcisnąć chu.ni, a kazdy potrafi przynajmniej posluchać silnika po rozgrzaniu czy coś nie stuka i puka , czy motocykl jedzie prosto , wizualnie to oni raczej nie kombinują z 2oo , opinie mieli nie teges bo kiedyś na ogól sprzedawali stare motocykle a ze starymi różnie bywa.
Drogie Panie Cycki są Nasze , Wy je tylko nosicie
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

To może ja napiszę opinię.
Kupiłem u niego Hondę Magnę 500....byłem mega zadowolony. Znajomy kupił u niego Magnę 700....fakt że wymagała trochę pracy i poprawek ale generalnie motor wart tych pieniędzy. Ja na tym motocyklu przejeździłem poprzednie dwa sezony. Sąsiad kupił w perfekcyjnym stanie Hondę Shadow 500. Szwagier mój (na naszym forum jako Misiek) kupił u niego Hondę Shadow 700....hmm...motorek sprowadzony z wilgotnej Holandii. Było to widać po śladach korozji, wypłowiałym lakierze, chromach i po kłopotach z elektryką....ale On się z tym liczył kupując, szwagier szukał nie drogiego motoru do remontu.
Generalnie teraz sprowadza dość ładne motocykle, albo ma fachowca który mu te maszyny picuje. Facet jest cwaniaczkiem,Często przekłada części z jednego motocykla do drugiego, bardzo nieprzyjemnie się z nim rozmawia....ale myślę że przy minimalnej wiedzy na temat motocykli można kupić u niego nie zły sprzęt i dać sobie wcisnąć kitu.
Reasumując gość nie jest motocyklistą...tylko typowym handlarzem a na takich zawsze trzeba uważać.
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4533
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Dopiszę tylko, że gość przeniósł ,,sklep'' z domu w Wygiełzowie do Płazy. Jadąc w kier. na Chrzanów, po prawej stronie, kawałek za kościołem - kiedyś jakiś sklep GS-u, czy coś takiego. Przejeżdżając tamtędy, z reguły staram się do niego zajrzeć - gdy ma otwarte oczywiście, a że ostatnio nie mam szczęścia, to jakąś chwilę już u niego nie byłem. Jednak czasami - oglądając motocykle można powiedzieć, że ,,złomy'' to stare czasy, przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie. Nie znaczy to jednak, że ,,stare'' motocykle nagle zniknęły z jego oferty, nie - stoją sobie gdzieś tam w głębi ,,sklepu'' czekając na swojego amatora.

Swego czasu kupiłem od gościa gmola do mojej maszyny za połowę ceny nowego, tak, a nawet za sporo mniej chyba, z tego co pamiętam ... gmol jeździ do dziś i nawet dwa razy dał radę ;) . Nie dałem się zaskoczyć ceną, jaką sobie rzucił ot tak... - trochę się zdziwił, że wiem co ile kosztuje i po krótkiej chwili bardzo zszedł z ceny - ja zadowolony, a gość nie stratny, bo pewnie i tak przywlókł to jako złom jakiś.

Niestety internet jest bezlitosny, faktycznie sam zapracował sobie na taką, a nie inną opinię i my pisząc w miarę pozytywne komentarze, jakoś diametralnie tego nie zmienimy, może w naszych okolicach tak, lecz gdzieś daleko w Polsce ??? - facet zawsze będzie się kojarzył z gburowatym handlarzem z Wygiełzowa. Opinie opiniami, a jemu udaje się doskonale prosperować - wniosek ? nie ważne co się mówi, ważne że się mówi... !
matys

Post autor: matys »

Nie będzie może ktoś w pobliżu?
http://motoshow.otomoto.pl/honda-shadow ... 65639.html

Nowy Żmigród

https://maps.google.com/maps?f=q&source ... =1&spell=1

trochę zmęczony ale cena niezła.
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Matys link go otomoto nie działa
Komunikat
"Jesteś w lesie." (zaskoczony aż się rozejrzałem nieświadomie czy aby nie naprawdę :milczek: )
"Błąd 404. Nie znaleziono strony"
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
matys

Post autor: matys »

nieaktualne
matys

Post autor: matys »

dobra, namierzona. trzeba teraz ją przytargać do Krakowa z Białegostoku . ktoś?
ODPOWIEDZ