Przyczepa na motocykl....ciekawe rozwiązanie

Nasz dział handlowy
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Przyczepa na motocykl....ciekawe rozwiązanie

Post autor: Mador »

Ciekawa przyczepka na motocykl. Więcej szczegółów na http://for-one.pl
Obrazek
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Janusz1

Post autor: Janusz1 »

Faktycznie ciekawa i nie trzeba belki najazdowej! To bardzo poręczne! Jedyny kłopot który widzę to że bez pomocy drugiej osoby będzie nieco kłopotu bo trochę trudności sprawi postawienie moto na stopce. Ale i z tym można sobie poradzić. Fajna bo lekka i bez najazdu!
Masa własna może utrudnić życie np. ja przez ciężar przyczepy na 2 moto wpadam z Audi Q7 w system opłat drogowych i muszę używać tego dziwnego pudełeczka co to zczytuje opłaty na drogach ekspresowych Viatoll. Niby grosze ale rocznie to kilkadziesiąt zeta i kłopot duży.
Awatar użytkownika
lenio
Posty: 1817
Rejestracja: 23 lutego 2011, 13:05
Lokalizacja: słomniki
Motocykl: Honda Cbf 1000 fa
Kontakt:

Post autor: lenio »

Jako że jestem na etapie poszukiwania przyczepy na motocykl to zadzwonilem do tej firmy, waga motocykla max 300kg, cena netto chyba 3250zl,ale tak naprawde do mojego motocykla się nie nadaje choć w dowodzie rej,waga jest 295kg to plus gmole, sakwy itp moim zdaniem waży ok 350kg, i gościu powiedzial że raczej się nie nadaje na jesień będą mieć jakieś wzmocnione odpowiednie do tej wagi.
Drogie Panie Cycki są Nasze , Wy je tylko nosicie
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

oglądałem ją osobiście. żadnego kłopotu niema z postawieniem tak na centralną jak na boczną. Załadunek trwa 2-3 minuty. Po prostu najeżdżasz siedząc na 2oo, stawiasz na stopce, mocujesz pasami, przechylacz dźwignie i zapinasz hak. gotowe
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Janusz1

Post autor: Janusz1 »

Ładna i praktyczna ale absolutnie nie za 3200 !!!! to masakra - ja ją liczyłem na jakieś 1300 góra!!! Za swoją, szeroką na dwa moto z pełną podłogą dałem 1800 i w zasadzie mogę ją wykorzystywać również do wszystkiego innego np woziłem nią silniki po 500 kg na palecie, bo jest to zwyczajna przyczepa tylko, że bez burt i z rynnami i pałąkami. To już wolałbym kupić taką zwykłą z marketu - wyjąć burty i na cztery śruby zamontować pół metra rynny i pałąk za circa 100 zł. Mam wtedy unisex za połowę tej ceny i nie martwię się, że mi się złamie bo ma dyszel z dość skromnej rury - nie mówiąc o ugięciach na boki!!! Skąd taka wysoka cena???
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

żadnej prowizji nie mam i gości nie znam. Poprostu oglądałem u klienta na sklepie. Wydaje mi się że jak ktoś faktury nie potrzebuje to można ją wyrwać bez VAT i jeszcze z porządnym rabatem. Poza tym przyczepa jest strikte pod 2oo i jest fajna w przechowywyaniu jak nie używana....ot tyle. A że w kastoramie można kupić zwykłą i zaadoptować na moto to już inna historia
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Janusz1

Post autor: Janusz1 »

Czyżbyś sugerował, że jesteśmy coraz leciwsi? Wstydź się, wstydź! Jesteśmy ciągle młodzi i byle jaka przyczepka w garażu nas nie starmosi!!! Chyba?
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Jarek w sklepie to co pisałem wyżej nie wypali , ale u producenta...zaopatruje sklepy więc wiem co mówię. :milczek: oczywiście nie wszędzie się da ale czasem się udaje
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Janusz1

Post autor: Janusz1 »

Jaroslav i Andy! zaraz Was posprzątam bo nie bedzieta tu śmiecić. O przyczepce gadać mi zaraz!
Ja kiedyś na "przyczepkę" z kumplem i jego szwagrem po polowaniu poszedłem do knajpy w Muchach koło Ostrzeszowa i na drugi dzień zaprzyjaźniony chirurg (też myśliwy) musiał żonie długo tłumaczyć dlaczego nie wróciłem na noc a jak wróciłem to ledwo mnie poznała! Przyczepki mogą być niezdrowe!
Turbot

Post autor: Turbot »

motór się nie wozi tylko się na nim jeździ ;)
matys

Post autor: matys »

Turbot pisze:motór się nie wozi tylko się na nim jeździ ;)
Można jeszcze pisać o motórach.
Janusz1

Post autor: Janusz1 »

i godać i myśleć i marzyć i piepszyć tysz! Ale jak tak bydzie to Wos posprzątają bo to jest temat o "przyczepkach"!!! Zdążając więc do adremu!!! - to dziś jakiś warszawiak się "przyczepiał" więc mu powiedziałem, żeby sobie wygooglał kawał o "przyczepianiu" się do okrętu z g...nem w roli gównej.... ups.... głównej oczy wiście!!!
ODPOWIEDZ