Bazar

Nasz dział handlowy
Yaven

Bazar

Post autor: Yaven »

Witam serdecznie moim zdaniem powinien powstac osobny dzial Bazarek czy jakos tak

nie koniecznie motoryzacyjny ale mimo wszystko moze nie bedzie tego wiele co nie zmienia faktu ze stworzenie takiej zakladki rownierz nie bedzie bruzdzic a zawsze pomoze
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Jakkolwiek zawsze uważałem, że im więcej działów, tym mniej kameralne forum... :)

Popieram kolegę. Mrozo, weź Ty coś z tym zrób. Przepchnij propozycję na wyższe szczeble.
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Ja z tym nic nie moge zrobic, bo jestem takim samym uzytkownikiem forum jak wy. :)
Jedyna niepodzielna wladze nad forum sprawuje Admin :P
Natomiast sam pomysl na wydzielenie dzialu typu bazar faktycznie uwazam za sensowny.
Kazdy predzej czy pozniej bedzie zmienial motor, czy tez sprzedawal jakies zbedne rzeczy. Teraz temat z takim "ogloszeniem" trafia do dzialu mechaniki badz na luzie, co nie jest najszczesliwszym rozwiazaniem.
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

:mysli: Popieram ten pomysł....100% :okok: nawet ciekawe linki do aukcji Allegro-wskich można wklejać. Więc Moderator? Administrator? Do dzieła....
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4530
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Jestem za bazarem .
Ostatnio zmieniony 22 października 2009, 23:24 przez Zibi, łącznie zmieniany 1 raz.
Admin

Post autor: Admin »

Skoro takie macie życzenie to czemu nie.
Jest "Bazar"
Pozdrawiam
Admin
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Proponuje przeniesc tematy ktore pasuja od razu do tamtego dzialu ;)

Dobrze tez dawac na poczatku tematu info czy ktos sprzedaje np [S] czy chce kupic [K]
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
ODPOWIEDZ