Sprzedaję moto - Honda VT 750 C2 A.C.E.

Nasz dział handlowy
PiotrSHADOW

Sprzedaję moto - Honda VT 750 C2 A.C.E.

Post autor: PiotrSHADOW »

Witam, nadszedł czas zmian...

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1599161

Cena do negocjacji, potrzebuję sprzedać Hondę w miarę szybko i nie za bezcen, ponieważ kupuję Road Star'a i wpłaciłem już na niego zadatek...

Co tu więcej dodać... szkoda motóra sprzedawać bo zaliczyłem na nim bardzo udany sezon i już się przywiązałem do niego :| ale co poradzić na durną potrzebę przesiadania się na większe motocykle...

Celem uzupełnienia brakującej informacji: rocznik 1999 ;)
Ostatnio zmieniony 28 października 2009, 23:19 przez PiotrSHADOW, łącznie zmieniany 1 raz.
orcio

Post autor: orcio »

oooo, widze że coraz wiecej chetnych na Road/Wild Stary sie robi w naszym gronie :radocha: jeszcze Barnaba planuje ...

hmm, a nick po zmianie sprzetu zostanie stary? :szok:
zorro

Post autor: zorro »

bo to zajefajny motoorek jest :rotfl:
PiotrSHADOW

Post autor: PiotrSHADOW »

Fakt, Road Star - fajne moto :) już od dawna mi się podobał, a po wyszukaniu ładnego egzemplarza i przejażdżce sprawa wyboru nowego motocykla była już rozwiązana :) wcześniej w grę wchodził HD Sportster 1200 rocznik 2004+ ale to kiepskie moto do dalszej turystyki, ew. VN 1500 Nomad...

Nick zostanie, tak jak dobre wspomnienia po Shadow... bo jak dotąd to najlepsze co mnie spotkało jeśli chodzi o motocykle.

Mam tylko nadzieję, że uda się ją dobrze sprzedać... czasu trochę mam, podpisałem umowę "zadatkową" do końca stycznia 2010... ale nie mogę się doczekać Road Star'a więc nie ukrywam, że chciałbym to szybciej sfinalizować :radocha: ...
PiotrSHADOW

Post autor: PiotrSHADOW »

Gdyby ktoś chciał się lepiej przyjrzeć... nowe zdjęcia Hondy :lol: efekt dzisiejszej wycieczki w okolicach Tenczynka, trzeba korzystać puki śniegu nie ma.

Klik!

Pozdr!
PiotrSHADOW

Post autor: PiotrSHADOW »

Ogłoszenie już nie aktualne - Honda została sprzedana.
ODPOWIEDZ