07.11.2009r. Mała pętla Kr-Skała-Pilica-Ogrodzieniec-Kr

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

piranha

07.11.2009r. Mała pętla Kr-Skała-Pilica-Ogrodzieniec-Kr

Post autor: piranha »

Witam,
krótkie powitanie i wpadł pomysł aby wybrać się gdzieś w sobotę! Dakota zamawia pogodę --+12 st. Zamawia i pilnuje podczas trasy..;)

Jeśli nie będzie padać i sypać śniegiem to może małę pętla w okolice Jury?

Trasa:
Kr-Skała-Pilica-Ogrodzieniec-Kr.

Miejsce i godzina spotkania:
Stacja paliw ORLEN na wylocie na Olkusz,pierwsza od ronda po prawej stronie - godz. 10.15.

Wyjazd:
godz 10.30.

Co Wy na to ???

Jeśli macie jakieś inne propozycje to czekam na info,

Pozdr
Ostatnio zmieniony 5 listopada 2009, 22:24 przez piranha, łącznie zmieniany 1 raz.
Dakota

Post autor: Dakota »

:zalamka: :zalamka: :zalamka: :zalamka: :zalamka: :zalamka: :zalamka: :zalamka:
regulator będę miec gdzieś około środy do odbioru
a jak na razie to mogę zaproponowac herrrbatkę
bo zamiast aku mam czajnik
:zalamka: :zalamka: :zalamka: :zalamka: :zalamka: :zalamka: :zalamka: :zalamka:
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Hehehe, jak przeczytałem temat pobieżnie, myślałem że chcesz lecieć w Bieszczady. :)

Te 12 stopni na niedzielę to jest myślenie życzeniowe czy na serio ma się sprawdzić? Bo jak się sprawdzi to czemu by nie pojechać... :mysli:
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Sobota jak dla mnie odpada, ale jakby w niedzielę była pogoda...
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

Ja nie widze problemu ,byle pogoda byla w miare ladna.
Awatar użytkownika
Robo
Posty: 65
Rejestracja: 6 października 2009, 16:32
Lokalizacja: KRAKÓW
Motocykl:

Post autor: Robo »

Jeśli nie będzie padać a temp będzie 8-10C to jestem
piranha

Post autor: piranha »

Dla mnie sobota czy niedziela bez znaczenia! Aby nie mieszac za bardzo może trzymajmy sie soboty. A jeśli w niedz będzie łada pogoda zrobimy drugi wypad. Ryśku prośba pomyśl nad trasą- ja sie piszę! :)

Dakota,
PLECACZEK...???? :rotfl:

Pozdr
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

8-10 na plusie to nie wiem czy bedzie nam dane w weekend ostatnio lecialem 96 km przy 1,7 o i bez grzalek na manetkach jest ciezko zrobic wiecej jak 20 km .wazne zeby bylo sucho.
piranha

Post autor: piranha »

Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Broń Boże żebym mieszać chciał, rzuciłem tylko zdawkowo że jakby w sobotę pogoda nie dopisała to na niedzielę można się umówić. Ale oczywiście ta ustawka jest na sobotę :)
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady, mala petla

Post autor: Miki »

luzik
Piranha jesli moge cos zasugerowac to to zew tamtym rejonie zawsze punkt zborny jest na stacji paliw, na drodze wylotowej na Olkusz,pierwsza od ronda po prawej stronie.Druga stacja zborna jest w Borku Faleckim ul,Zakopianka , a trzecia w kierunku na Tarnow stacja BP przed sama Wieliczka,Czwarta na ul, 29 Listopada, to sa nasze stale punkty zborne w zaleznosci w jakim kierunku smigamy.Pozdrawiam sorki :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Dakota

Post autor: Dakota »

piranha pisze:Dakota,
PLECACZEK...???? :rotfl:
nie no etatowym plecaczkiem tutaj jest Szereny, nie mogę jej konkurencji robić bo mi jeszcze oko podbije i jak ja biedna będę wyglądać, hę? :szok:

regler zamówiony!!! mam nadzieję, ze się Kangur streści i będzie szybko ;)
piranha

Post autor: piranha »

Motoklista 45,
dziękuję za radę. Miejsce zostało zmienione.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Mala petla ,,,

Post autor: Miki »

luzik :lol: i juz wszystko jasne i klarowne , dzieki :radocha:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4532
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Jeżeli będzie tak jak dziś, to z powodzeniem można taką traskę zrobić bez problemów.

Dużo dyskusji w temacie, a mało konkretów, proszę piszcie kto ewentualnie będzie jutro na Jasnogórskiej a nie, że nie będę bo coś tam albo co innego.

Ja postaram się być na 99% zostawiam sobie furtkę 1% bo, no właśnie...
...myślę, że pogoda do jutra nie zmieni się diametralnie.

Podaję linka do ewentualnej trasy, szczegóły jutro na Jasnogórskiej.

http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... 23602&z=10

Już nie chcę mieszać, -Mikołaj, podałeś miejsca naszych ustawek i to się chwali, lecz nie rzuciłeś dokładnie okiem na temat, gdzie to najwyraźniej napisane jest, że kierunek wypadu to w pierwszym rzędzie Skała, Pilica itd, a nie Olkusz, i podana stacja benzynowa na przeciw Macro była by dobrym punktem zbornym ponieważ, aby wylecieć na Skałę lecimy Opolską i skręcamy w lewo na Wolbrom, a z Jasnogórskiej niestety musimy polecieć na Olkusz ponieważ nie ma możliwości zawracania w kierunku ronda po wyjeździe ze stacji Orlenu, więc trzeba by było jechać nie wiem gdzie aby zawrócić.
To tyle odnośnie posta Mikołaja.

Tak jak pisałem wyżej, szczegóły i tak jutro.

Skoro słowo się rzekło, jutro zbiórka o godz. 10/15 na stacji benzynowej Orlenu przy Jasnogórskiej, wylot na Olkusz.
orcio

Post autor: orcio »

Co powiecie na to jesli wtrącę troche swojej prywaty do planowanego wyjazdu :cwaniak:
Proponuję w drodze powrotnej zaliczyć Trzebinię i odwiedzić przy okazji taką firmę produkującą sakwy i skórzane akcesoria co motocykli - evka.com.pl (potrzebuję tam zaglądnąć i wymienić zamek w sakwie - umowiłem się z babką miedzy 13 a wieczorem, myślę że najlepiej być koło 15).
Może inni tez skorzystają i przy okazji coś kupią / rozejrzą się :radocha: .

Poza tym obecną trasę powrotną (Ogrodzieniec-Pilica-Wolbrom-Skała-Kraków) przerabialiśmy na 2 ostatnich wyjazdach.

wg http://new.meteo.pl/ pogoda jest ciut niepewna - no ale - no risk no fun :P
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady 07,10,2009r

Post autor: Miki »

luzik Witaj Zybi masz racje jesli chodzi o trase, \jutrzejsza\ ale wyjezdzajac z tej stacji w kierunku na Olkusz jest przelaczka- agrafka na powrot do ronda na ul,Opolska, :okok: piszac o punktach zbornym mialem tylko na mysli to aby one juz zostaly miejscami stalymi orientacyjnymi dla nas wszystkich,pozdrawiam do juterka :lol:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Morte-69

Post autor: Morte-69 »

mam nadzieje ze uda mi sie pojechac z Wami.Zerkne rano na forum jakie plany i jaka pogoda.Do jutra.
piranha

Post autor: piranha »

Panowie,
pozwoliłem sobie dostosować miejsce aby było zgodne z " tradycjami" mimo że kierunek faktycznie nie do końca ten. BP było świdomie wybrane uwzględniając kierunek.
Myślę że możemy skorzystać z " agrafki" lub pojechać dalej i za Modlnicą skręcić w prawo przez Giebułtów i dojechać do drogi na Skałę.

Trzebinia dla mnie ok. :)

Oby tylko pogoda dopisała.. do jutra!
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4532
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

orcio pisze:Co powiecie na to jesli wtrącę troche swojej prywaty do planowanego wyjazdu
Nie mam nic przeciwko Trzebini, a w zasadzie Sierszy, bo to w Sierszy jest ,,Orcio'' , kupowałem u kobitki sporo swoich gadżetów, na każdą z kupionych rzeczy dostałem jakiś tam rabat.
W powrotnej drodze możemy wziąć namiar na Sierszę już w Kluczach, zaraz po powrocie z Chechła [ piaski, nie górka nad pustynią Błędowską, tak jak ostatnio, (zdjęcia) ] kierując się na Bolesław- Bukowno, ale to już jutro...
piranha pisze:lub pojechać dalej i za Modlnicą skręcić w prawo przez Giebułtów i dojechać do drogi na Skałę.
Proszę bardzo - potrzeba matką wynalazku, na pewno lepiej niż wracać na rondo.

Pogody tylko jakiej takiej życzmy sobie.
Zablokowany