Wypad -Bialorus pomiedzy 10.08 a21.08.2018r

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypad -Bialorus pomiedzy 10.08 a21.08.2018r

Post autor: Miki »

luzik ,wstepne rozeznanie trzeba zrobic na wypad do Bialorusi,traska, kwatery,zwiedzanie,jedzonko ,waha dla motka...czas minimum wypadu 5 dni.....
:okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
jaroslav
Posty: 640
Rejestracja: 14 lipca 2009, 15:20
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: HD FXLRS

Post autor: jaroslav »

Na głębszą Białoruś trzeba wizę mieć, chyba że coś się zmieniło od zeszłego roku. Nie wyrobisz się z uzyskaniem glejtu do 10.08. Tutaj szerzej na ten temat: http://belsat.eu/pl/news/bialorus-powie ... -brzescia/
Wizy załatwiałem przez pośrednika w Warszawie, koszt 320 zł. Jak ktoś ma dużo wolnego czasu, da się taniej.
Tak czy inaczej, warto. Byłem tam w 2017, dojechaliśmy m.in. po ruską granicę do Lenino, gdzie wielka bitwa była. Kto lubi wschodnie sentymenty, znajdzie się tam dobrze. Mnóstwo śladów polskości, ludzie przyjaźni, paliwo tanie, jedzenie porządne. Świteź, Bohatyrowicze, nad Niemnem, Grodno, Brześć, Mińsk, Połock, Mir, Nieśwież, Witebsk, Bereza Kartuska, Orzeszkowa i przede wszystkim Mickiewicz - wszędzie go pełno, podobnie jak Leninów i odpicowanych czołgów i moździerzy po miastach i wsiach. Krajobrazowo słabo, ale nie zawsze muszą być winkle i Stelvio. Szczerze polecam.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady -Bialorus pomiedxzy 10.08 a 21.08.2018r

Post autor: Miki »

luzik Dzieki Jaroslav.Kiedys Lukaszenka dawal 3 dni bez wizy teraz zmienil i bez wizy jest 10 dni,wystarczajaco wedlug mnie na zwiedzanie kiedys ,,Wielkiej Litwy,, dzis Bialorusi.... :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
ODPOWIEDZ