Dolny Śląsk i Kotlina Kłodzka - objazdówka

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Dżej dżej
Posty: 1372
Rejestracja: 9 maja 2012, 08:27
Lokalizacja: Libertów
Motocykl: Valec, GL500, VT700
Kontakt:

Dolny Śląsk i Kotlina Kłodzka - objazdówka

Post autor: Dżej dżej »

Jako że modne w tym roku są wyjazdy krajowe, narodził się pomysł wypadu w piękny i obfitujący w atrakcje rejon południowej Polski.

Na razie jest 2 chętnych: Pawlas i ja.

W planach jest niespieszny objazd rejonu Dolnego Śląska, połączony z zwiedzaniem licznych miejsc wartych zobaczenia. Jak się uda, to jakieś szczyty też można by zaliczyć, bo mało schodzone a urokliwe.

Jakby byli jacyś chętni to zapraszamy do ekipy.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady>>Dolny Slask i Kotlina Klodzka- objazdowka

Post autor: Miki »

luzik Super do zwiedzania ,,Dolnoslaskie,, tereny.Bylem 4 razy, Twiedza Klodzko, Ladek Zdroj,teren 100 zakretow, Srebna Gora, Polanica Zdroj ect.Te tereny naj i Biesy nigdy sie nie znudza, polecam.Polanica i Ladek zaliczylem pobytem w sanatorium, jestem chetny, kiedy, ile dni trasa? :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Dżej dżej
Posty: 1372
Rejestracja: 9 maja 2012, 08:27
Lokalizacja: Libertów
Motocykl: Valec, GL500, VT700
Kontakt:

Post autor: Dżej dżej »

Termin od 3 do 9/10 sierpnia. 9 to niedziela, więc pewnie naturalny dzień do powrotu. Ja zostaję do poniedziałku, bo wtedy uderzam na Czechy.

Trasa na razie nieustalona, ale pewnie coś się wyklaruje.
Awatar użytkownika
Pawlas
Posty: 291
Rejestracja: 24 marca 2011, 15:22
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: TT900GT
Kontakt:

Post autor: Pawlas »

Na razie plan jest na pon. 03-08 traska bocznymi drogami w stronę Kletna z przejazdem przez Czechy - fajna droga za Głuchołazami do Lądka Zdroju i dalej pod Śnieżnik. Spanie z bookingu albo bezpośrednio.
Potem się zobaczy jaka pogoda i jakie chęci ale cały Dolny Śląsk stoi otworem :-)
ODPOWIEDZ