Odzież sportowa motocyklowa buty

Nasz dział handlowy
Awatar użytkownika
nadina
Posty: 393
Rejestracja: 17 października 2010, 18:03
Lokalizacja: Kraków/Modlnica
Motocykl:

Odzież sportowa motocyklowa buty

Post autor: nadina »

EDIT: Została tylko kurtka GRID z pozycji 4.

Kochani !! Zrobiłam porządek w szafie i okazało się, że mam kilka rzeczy motocyklowych i sportowych, praktycznie nieużywanych, niektóre nie wykorzystane ani razu (nietrafione prezenty itp.). Może ktoś z Was będzie zainteresowany. Sprzedam za 1/4 ceny zakupu.

1.Plecak Regatta Blackfell II 70L (60L + 10), nieużywany ani razu – sprzedam za 80zł - SPRZEDANE

2.Kurtka Regatta Stand Out z membraną, z cienkim polarkiem od wewnątrz, rozmiar S z metki, będzie pasować na damskie M, nowa z metką, nieużywana ani razu – 100zł - SPRZEDANE

3.Kurtka motocyklowa Dainese teks przewiewna na lato z protektorami, rozmiar M (org. 44), założona kilka razy, stan bardzo dobry, podpinka przeciwdeszczowa nieużywana ani razu – 200zł - SPRZEDANE

4.Kurtka motocyklowa Grid Exclusive teks ciepła, krój wyszczuplający z paskiem, przedłużana, z protektorami, dużo kieszeni, rozmiar M, założona kilka razy, stan bardzo dobry, podpinka ocieplana nieużywana ani razu – 200zł

5.Buty Forma – założone klika razy, rozmiar 39, stan bardzo dobry – 80zł - SPRZEDANE

6.Spodnie motocyklowe Held Outlaw teks rozmiar DL – moim zdaniem to M, z protektorami na kolanach, z podpinką, używane przez jeden sezon, stan dobry, może jakaś plamka się znajdzie, ale materiał niezniszczony, czarny – sprzedaję, bo są już za małe, ale to najwygodniejsze spodnie jakie miałam – 50zł - SPRZEDANE.

Zapraszam do zakupu. Możliwość wysyłki kurierem lub paczkomatem. Tel. 508 390 979
Zdjęcia na FB:
https://www.facebook.com/aleksandra.kieras/posts/3120972481305813
:>
ODPOWIEDZ