czestochowa 11.04.2021 jednak sie odbedzie ... link ponizej

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Buli
Posty: 290
Rejestracja: 20 września 2016, 12:22
Lokalizacja: Wolbrom
Motocykl: Warrior X1700
Kontakt:

czestochowa 11.04.2021 jednak sie odbedzie ... link ponizej

Post autor: Buli »

Alleluja i do przodu ...
Janusz1

Post autor: Janusz1 »

Okrojony pod Covid'a ale jednak! Jak nie będzie sypało to jedziem!!! Chyba tylko msza zamiast jak zwykle o 1200 teraz będzie o 1100? Trzeba więc będzie nieco wcześniej wyjechać.
Awatar użytkownika
Sztygar
Posty: 933
Rejestracja: 1 maja 2011, 12:06
Lokalizacja: Bytom
Motocykl: Harley Davidson
Kontakt:

Post autor: Sztygar »

Częstochowa dzisiaj to poooooooooooorażka :wnerw: :wnerw: :wnerw: . Przed covidem było mniej ludzi. Jeden przy drugim i bez maseczek. Covid był widoczny gołym okiem :figielek: :figielek: :figielek:
Ten kto nie był to niech nie żałuje luzik luzik luzik
U Młodego z GREMIUM w Częstochowie przynajmniej wypiłęm kawę i ciacho wtranżoliłem a potem u Sypała była powtórka i się wyluzowałem :stres: :stres: :stres: luzik luzik luzik
Witom ze Ślunska!
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady Czestochowa

Post autor: Miki »

luzik Dzieki Sztygar to miod na moje serce....
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Buli
Posty: 290
Rejestracja: 20 września 2016, 12:22
Lokalizacja: Wolbrom
Motocykl: Warrior X1700
Kontakt:

Post autor: Buli »

Miki - powrót z Częstochowy to całkowita porażka, nie dziwię się puszka ze są tak anty.... Pojechaliśmy na rybkę do Złotego Potoku (nie zjedliśmy bo ludzi masę) ale to co się odpierdziela na drogach i to nie tyło przez plastiki to jest qrna szok...
Nie do opisania, jak na własne zyczenie nie jeden z nich targa się by stać się prochem....Poicja oczywiście nie pomaga, dla nich najważniejsze by obstawić błonia... reszta dzieje się sana......
Alleluja i do przodu ...
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady Czestochowa

Post autor: Miki »

luzik Dzieki Buli :szok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Greg
Posty: 121
Rejestracja: 13 października 2015, 20:44
Lokalizacja: Zendek
Motocykl: BMW K1200LT
Kontakt:

Post autor: Greg »

To była porażka a i to co w kazaniu gadali też. Za to trasa w obie strony bokami przez Koszęcin Herby nie była taką porażką jak widział Buli. Raczej nikogo z motocyklistów. Ciekawe ze po zdjęciach widziałem, ze Buli stal niedaleko ale na żywo musiał go ktoś zasłonić i nie widziałem.
Greg
Awatar użytkownika
Buli
Posty: 290
Rejestracja: 20 września 2016, 12:22
Lokalizacja: Wolbrom
Motocykl: Warrior X1700
Kontakt:

Post autor: Buli »

Greg zgadzam się co do kazania - nie w moim stylu ani nie po mojej myśli.
Było wiary a wiary.... po komunikacie o przedłużeniu kwarantanny było info iż przekładają na 18.04 ale w czwartek wieczorem chyba pojawił się że wszystko wg planu tylko z obostrzeniami...
Po takim zlocie trzeba spokojny azymut zapodać tak jak Greg bo rybka i Olsztyn to był wyścig szczurow na 2 kołach bez żadnych zasad, przepis, kultury...
LwG
Alleluja i do przodu ...
ODPOWIEDZ