coroczny swiateczny pokaz palm

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

coroczny swiateczny pokaz palm

Post autor: Miki »

Witam jest propozycja luzik ,maly wylocik na to piekne swieto obchodzone od wielu lat w Lipnicy Murowanej, trasa Krakow- Gdow- Lipnica, piekny krajobraz duze wzniesienia, piekne zakrety :hura:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Dodaj prosze date i propozycje godziny wyjazdu i miejsce zbiorki ;)

Ja niestety w najblizszy weekend jade do Tarnowa wiec raczej nie polatam z wami.
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

pokaz swiatecznych palm

Post autor: Miki »

:) mysle ze zbiorka na stacji paliw BP Borek Falecki, godzina, data,trasa,czas pokazu na miejscu w Lipnicy podam jak uzyskam sprawdzone dane, to na razie propozycja do rozwazenia z uwagi na wlasne programy wypoczynkowe i prace, dziekuje, milego dnia chdz pada deszcz ha ha nie tylko na Brackiej jak spiewa G,Turnau luzik
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 605
Rejestracja: 1 marca 2009, 16:52
Lokalizacja: Lubień
Motocykl: V-star
Kontakt:

Post autor: Konik »

Propozycja jak najbardziej godna uwagi. Czekamy na szczegóły...
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

pokazm palm wielkanocnych w Lipnicy Murowanej

Post autor: Miki »

Witam, pokaz palm wielkanocnych polaczona z konkursem na najwieksza, wystepy, imprezy towarzyszace, po raz 51, impreza warta bycia na niej .Wszystko odbedzie sie 5.04.2009r.Niektorzy juz jechali ta trasa w sobote przez Lipnice, swoimi motocyklami.Jak pogoda dopisze jestem za, reszte zostawiam naszemu gremium. luzik
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Krzysiek
Posty: 107
Rejestracja: 1 marca 2009, 20:09
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: vtx

Post autor: Krzysiek »

Jestem jak najbardziej za tym żeby umówić wyjazd na niedzielę tj. 05.04. Jednak wyjazd do Lipnicy może zakończyć się tym, że będziemy stać w tłumie ludzi i robić za "atrakcję turystyczną". Na pokaz palm zjeżdża się naprawdę sporo narodu, a znaczna część to tzw. niedzielni kierowcy. Myślę, że przyjemniej będzie zrobić jakąś konkretną traskę.
Oczywiście trasa do ustalenia przed wyjazdem.

Zbiórka BP Borek Fałęcki godz. 11.30.
Diobeł

Post autor: Diobeł »

Popieram Krzyśka .
Lepiej polatać po Małopolsce niż przeciskać się między palmami.
Bartek

Post autor: Bartek »

Mnie też się tak widzi.
Ustalimy trasę w Borku o 11.30(niedziela).
Do zobaczyska.
Szereny

Post autor: Szereny »

A mnie ktoś też zabierze ?? :stres: W końcu mam wolną niedzielę :lol:
W razie czego, to te palmy chyba gdzieś zostają i pewnie można je oglądać jeszcze przez najbliższy tydzień, a już na pewno do końca dnia. Komu przecież by się chciało taskać to tam i z powrotem :rotfl: Może później nie będzie takiego ruchu? Nie wiem, nie byłam, choć Lipnica Murowana jest chyba warta przejazdu... Podobno tam strasznie ładnie jest.
To jak, zgarnie mnie ktoś ? :stres: :> :stres:
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady

Post autor: Miki »

luzik witam, ja sie pisze 11.30 BP, macie racje bylem tam nie raz mam na mysli Lipnica bedzie duzo narodu, i moze byc ze to my bedziemy atrakcja, wycofujer swoj pomysl.
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Zablokowany