W niedzielę planujemy pojechac na zamek w Dobczycach zbiórka na Rozdrożu o godzinie 10:00
Trasa
https://maps.app.goo.gl/ujLo4PktqVCS79c89
Nastepnie kawka w Kuter Port i powrót do domu
Jezeli ktoś jest chętny się przyłączyć to zapraszam
1. Leon + AgA
Niedziela 1 czerwca zamek w Dobczycach
Moderator: Mrozo
- Zibi
- Administrator
- Posty: 4702
- Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
- Lokalizacja: Libiąż
- Motocykl: Honda VTX 1,8F
- Kontakt:
Re: Niedziela 1 czerwca zamek w Dobczycach
Jakoś słabo z frekwencją, myślę że do dziesiątej jeszcze się to zmieni 
- Leon
- Posty: 1582
- Rejestracja: 3 listopada 2010, 09:29
- Lokalizacja: Libiąż
- Motocykl: HONDA VTX 1800
- Kontakt:
Re: Niedziela 1 czerwca zamek w Dobczycach
No fakt frekwencja słabsza nawet niż na wyborach, ale frajda napewno lepsza. Dzieki Zibi za wspólnie nawinięte kilometry było zajefajnie sie wspólnie pokręcić po ekscytujących ścieżkach.
A dla tych co się nie chcialo ruszyć, zrobimy galerię zdjęć z wyjazdu do Dobczyc.
A dla tych co się nie chcialo ruszyć, zrobimy galerię zdjęć z wyjazdu do Dobczyc.
- Leon
- Posty: 1582
- Rejestracja: 3 listopada 2010, 09:29
- Lokalizacja: Libiąż
- Motocykl: HONDA VTX 1800
- Kontakt:
Re: Niedziela 1 czerwca zamek w Dobczycach
Nie będę już zakładał nowego tematu w galerii żeby nie zaśmieca i wrzucę tutaj kilka zdjęć
https://photos.app.goo.gl/Z7LuwkXYQUtVynmDA
Jak admin myśli inaczej to proszę przenieść w odpowiednie miejsce.
https://photos.app.goo.gl/Z7LuwkXYQUtVynmDA
Jak admin myśli inaczej to proszę przenieść w odpowiednie miejsce.