15.06.2025 niedzielna kawka na Jurze
Moderator: Mrozo
- Leon
- Posty: 1582
- Rejestracja: 3 listopada 2010, 09:29
- Lokalizacja: Libiąż
- Motocykl: HONDA VTX 1800
- Kontakt:
15.06.2025 niedzielna kawka na Jurze
Jak już w tytule napisałem w niedzielę wybierajmy się na Jurę żeby każdy mógł się dołączyć bo to rejon pomiędzy Śląskiem a Krakowem a więc tak:
Grupa GL zbiórka o 10:00 pod Lidlem i jedziemy w kierunku Olkusza
Zbiórka na stacji przy McDonalds o godzinie 11:00
Później ruszymy w kierunku Ogrodzieńca Bobolic Żarek Olsztyna
Grupa GL zbiórka o 10:00 pod Lidlem i jedziemy w kierunku Olkusza
Zbiórka na stacji przy McDonalds o godzinie 11:00
Później ruszymy w kierunku Ogrodzieńca Bobolic Żarek Olsztyna
Re: 15.06.2025 niedzielna kawka na Jurze
Oj Leon, bez Ciebie zupełnie byśmy zgnuśnieli ... :-)
Postaram się BARDZO by się stawić w Olkuszu o 11
Postaram się BARDZO by się stawić w Olkuszu o 11
- Leon
- Posty: 1582
- Rejestracja: 3 listopada 2010, 09:29
- Lokalizacja: Libiąż
- Motocykl: HONDA VTX 1800
- Kontakt:
Re: 15.06.2025 niedzielna kawka na Jurze
No to się w końcu coś ruszyło
1. Leon AgA
2. Maro Kasia
3. Sokół
4. Skowron Karolina
5. Pawlas
1. Leon AgA
2. Maro Kasia
3. Sokół
4. Skowron Karolina
5. Pawlas
- Przemo
- Posty: 300
- Rejestracja: 26 marca 2018, 20:13
- Lokalizacja: Olkusz
- Motocykl: vtx1300,yamaha ventu
- Kontakt:
Re: 15.06.2025 niedzielna kawka na Jurze
bede na stacji w Olkuszu 
1. Leon AgA
2. Maro Kasia
3. Sokół
4. Skowron Karolina
5. Pawlas
6.Przemo +Góralka
1. Leon AgA
2. Maro Kasia
3. Sokół
4. Skowron Karolina
5. Pawlas
6.Przemo +Góralka
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2025, 10:57 przez Przemo, łącznie zmieniany 1 raz.
przemo
- Darowolf
- Posty: 138
- Rejestracja: 2 stycznia 2020, 14:08
- Lokalizacja: Chrzanów
- Motocykl: Honda goldwing
- Kontakt:
Re: 15.06.2025 niedzielna kawka na Jurze
1. Leon AgA
2. Maro Kasia
3. Sokół
4. Skowron Karolina
5. Pawlas
6.Przemo
2. Maro Kasia
3. Sokół
4. Skowron Karolina
5. Pawlas
6.Przemo
Ostatnio zmieniony 15 czerwca 2025, 08:54 przez Darowolf, łącznie zmieniany 1 raz.
Daro
- Maro
- Posty: 137
- Rejestracja: 17 stycznia 2016, 18:03
- Lokalizacja: Libiąż
- Motocykl: Goldas 1,8
- Kontakt:
Re: 15.06.2025 niedzielna kawka na Jurze
1. Leon AgA
2. Maro Kasia
3. Sokół
4. Skowron Karolina
5. Pawlas
6.Przemo
7. Daro i Becia
8. Tomi-Li i Ela
2. Maro Kasia
3. Sokół
4. Skowron Karolina
5. Pawlas
6.Przemo
7. Daro i Becia
8. Tomi-Li i Ela
- Leon
- Posty: 1582
- Rejestracja: 3 listopada 2010, 09:29
- Lokalizacja: Libiąż
- Motocykl: HONDA VTX 1800
- Kontakt:
Re: 15.06.2025 niedzielna kawka na Jurze
Liban juz w domku dziękujemy za wspólnie nawinięte kilometry i wspaniale towarzystwo
Musimy częściej robić takie wyjazdy bo potencjał jest
Dzięki za tak liczne grono, razem nas było 18 CZŁONKÓW
Musimy częściej robić takie wyjazdy bo potencjał jest
Dzięki za tak liczne grono, razem nas było 18 CZŁONKÓW
- Skowron
- Posty: 88
- Rejestracja: 20 czerwca 2022, 04:51
- Lokalizacja: Zawiercie-Zakopane
- Motocykl: Honda VTX 1300C
- Kontakt:
Re: 15.06.2025 niedzielna kawka na Jurze
Leon dziękujemy za inicjatywę
Było super.
Motocykl jest jak Media Markt - nie dla idiotów
.
Re: 15.06.2025 niedzielna kawka na Jurze
Dzięki za dobrze nakręcone kolometry i jak zawsze zakręcone pomysły ! (Rynek w Pilicy długo będzie to wspominał 