Sobotnie Latanko

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

morissKRK

Sobotnie Latanko

Post autor: morissKRK »

Hej
a czy jest ktos chętny na latanko w sobote w kierunku zachodnim (przez Libiąz) ? ca. (182)
(w libiążu mają fajny sklep z sakwami w którym musze się zaopatrzyć itp)
cos w tym stylu http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... 43396&z=11

Mysle ze wyjazd kolo 10.00 a zapowiadają ładną pogodę :)

pozdr
PP
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Czy masz jakieś dokładne namiary na ten sklep z sakwami? bo powiem szczerze ja w Libiążu nie kojarzę, może Chełmek lub Chrzanów tam na pewno są producenci ze swoimi sklepami. w Chełmku super zaopatrzenie, pełny ,,exklusiv''.
Do latanka się ewentualnie przyłączę i wskażę jak i gdzie do sklepów dojechać.
morissKRK

Post autor: morissKRK »

no bo to raczej w cHełmku jest tylko że tą ulice w google znalazlem w Libiązu...
...ale zapewne chodzi nam o to samo:)
KULT MOTOR DRP
UL. MIESZKA I 4A
32-660 CHEŁMEK

Jeżeli uda mi się coś wcześniej kupić to traską i tak można się przelecieć lub "wykreślić" jakaś nową :) :rotfl:

pozdr
PP
morissKRK

Post autor: morissKRK »

heja
no to jak by ktos byl chętny to jutro o 10.30 na stacji na bora komorowskiego
jak by co to: 510-001-533

http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s ... 9&t=h&z=17

szerokości :)
moriss
PP
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Podbijam temat dla potwierdzenia udziału
Jakby co to jestem jutro z moim wnukiem Dawidem kole dziesiątej na ,,Bora''- trasa do ustalenia na miejscu.
Zapraszam pozostałych do wspólnego wypadu ,,gdzieś w nieznane''

Panowie w niedzielę ma już padać podobno, niestety.
morissKRK

Post autor: morissKRK »

10.30 :)
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Dziś ja z plecaczkiem i Moriss z plecaczkiem śmignęliśmy około 200, 250 km (szczęśliwi odległości nie mierzą) przez malownicze okolice: wyjazd z Krakowa w kier. na Wadowice (kremówki niczego sobie), potem Andrychów, przełęcz Kocierska w słońcu 20 parę stopni, a po bokach 1.5 metra śniegu, świetny kontrast, no i te winkielki całkiem całkiem. Potem zapora na Jeziorze Żywieckim, następnie wyjazd na górę Żar + atrakcje na szczycie, taki malutki rolerkaster, potem zjazd z Żaru -cudem uniknęliśmy zapłacenia mandatu, potem Kęty, Oświęcim i na końcu wizyta w sklepie ze skórami w Chełmku, spodnie kurtki sakwy i gadżety motocyklowe wszelkiej maści 9oczywiście wszystko skóra).
Potem Libiąż, ja do domu z wnukiem Dawidem, a Moriss z plecaczkiem w kier. Krakowa.
Super wyprawa, szkoda tylko że w dwie maszyny lecieliśmy.
Dzięki Moriss za świetnie spędzony czas na moto, no i wklej fotki.
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4531
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Witam wszystkich i od razu chcę przeprosić za to, iż nie dałem znać, że wybieram się dziś na moto... po prostu spontaniczny, bez żadnych ustaleń i przemyśleń wypad. Moja żona powiedziała tak i już nie było odwrotu, nie mogłem igrać z czasem ponieważ decyzja mogła zmienić się w każdym momencie.
To tyle wyjaśnienia.
Bardzo udana wycieczka przez piękną Ziemię Żywiecką i Bialską: i tak, wyjazd z Libiąża w kier. na Oświęcim, potem Kęty, Jezioro Żywieckie (zapora), Węgierska Górka, ( dzień sadzenia drzewek TVN) Milówka, Laliki, Koniaków, Wisła (skocznia im. A. Małysza) przełęcz Salmopol, Szczyrk, jezioro z drugiej strony, Kęty (Nocny Marek, restauracja z super jedzonkiem) i powrót do domu w całkiem niezłych nastrojach.
Super wypadzik, gdyby nie stwierdzenie, oczywiście nie moje: tak mnie kurcze ty..k boli że...
...poza tym świetnie.

Kilka fotek z :
http://picasaweb.google.pl/zibi665/Osta ... directlink
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

Wypady

Post autor: Miki »

luzik Zybi witaj, w niedzielke lecisz z nami do Debicy :mysli: masz moze telefon do Szereny, chiala jechac moge ja zabrac ale nie mam z nia zadnego kontaktu :(
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Zablokowany