- MAJÓWKA -

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

morissKRK

- MAJÓWKA -

Post autor: morissKRK »

Majówka za niedługo zatem mam dwie propozycje
1) Biesczady (01/05-04/05/2009)
2) Chorwacja (29/04/-04/05/2009) - tylko potrzeba wiecej dni
(dodatkowo chopaki z slaskiego forum rowniez planuja taka impreze tylko bardziej na zadyszke: http://forum.motocykle.slask.pl/index.p ... opic=29467)

od1)
trasa do utalenia jak beda chetni, a propozycja noclegow tutaj:
http://brzoza.epodkarpacie.com/index.ph ... er_id=1112
http://www.esolina.pl/index.php/wyniki/l/5
od2) trasa rowniez do ustalenia i noclegi tez

Poki co nie rozpisuje sie , ponieważ chciałbym wiedzieć czy w ogóle będzie ktoś chętny

Oczywiście wszystkie inne pomysły również mile widziane :)
morissKRK

Post autor: morissKRK »

hejka - a na majowke jeszcze nie mysleliście gdzie pojchac? :)
co prawda to jeszce 3 tygodnie ale...
don

Post autor: don »

W czestochowie padł pomysł wyjazdu na 2-4 dni w Bieszczady z 1-2 samochodami (i dziećmi oraz bagażami w nich) - może to by miało sens. Jak już się zalogujemy na miejscu - można z bazy wypadać na kilka godzin codziennie na 2oo - resztę czasu spędzać na siedzieniu, jedzeniu piciu i gadaniu.
morissKRK

Post autor: morissKRK »

ja tam jestem za i przekonywac nie trzeba :P - ktos jescze chetny ?
grze

Bieszczady

Post autor: grze »

No pomysł był i nawet kierowca sie deklarował :-) My byśmy się pisali jeżeli ma to być opcja pełnorodzinna. Tylko problem może być ze znalezieniem bazy na 1,5 tygodnia przed weekendem...
Chyba trzeba przejść do konkretów i ustalić kto i kiedy i zacząć działać.
morissKRK

Post autor: morissKRK »

Jezeli sa chetni to wszysko moge pozalatwiac (tylko musze wiedziec na ile oso) - mysle ze co do nocelgow napeno sie cos znajdzie bez problemu ... domków a domków do wyboru :)
Ja napewno pojade i moze znajomy to razem jest 4 ? kotś jeszcze ?

PS
sprawa jasna ze jak bedzie lalo to bedzie gorzej - jednakrze teraz rezerwacja jeszcze nie powinna nic kosztowac ...
bryś

Post autor: bryś »

My z grze oraz małą Izą chyba bylibyśmy zainteresowani. Mogę wziąć samochód i zapakować dzieciaka dona a i jeszcze jedno miejsce się znajdzie. No i oczywiście bagaże. Co Wy na to??
don

Post autor: don »

bryś pisze:My z grze oraz małą Izą chyba bylibyśmy zainteresowani. Mogę wziąć samochód i zapakować dzieciaka dona a i jeszcze jedno miejsce się znajdzie. No i oczywiście bagaże. Co Wy na to??
Gabrysia - jeśli bierzemy dzieciaki do samochodu (jak już wcześniej rozmawialiśmy) to my w zasadzie na 100% - tylko ew. pogoda nas uzależnia - ale to przeciez wszystkich dotyczy
bryś

Post autor: bryś »

No to tylko zbierać grupę i rezerwować noclegi.... Moris widzę, że bazę ma obczajoną więc kto jeszcze chętny??
morissKRK

Post autor: morissKRK »

no to jest juz 8 doroslych i 2 dzieci :)
morissKRK

Post autor: morissKRK »

ja i pleczaczek (2)
kumpel i plecaczek (2)
bryś i grzez (2) + 1 dziecko
don + plecaczek (2) + 1 dziecko

no chyba ze w gre wchodzi wiecej maluchów :)
morissKRK

Post autor: morissKRK »

Suchajcie - jak ktoś jest zdecydowany na majowke w bieszczadach to prosze o potwierdzenie bo musze wiedziec ile osob i jaki domek/domki zlatwic

Wyjazd piatek rano - powrot niedziela wieczorem
bryś

Majówka

Post autor: bryś »

Halo Moris...., wstępnie mówione było 1-4 maja, może zróbmy wyjazd w piątek rano i powrót na spokojnie po południem w poniedziałek. W niedzielę może być duży ruch a poza tym Bieszczady sa dość daleko, więc na 2 noce... :(
morissKRK

Post autor: morissKRK »

a ok - cos mi sie poplatalo

01-04 Bieszczady
Piątek - Poniedzialek
bryś

Majówka

Post autor: bryś »

My z grze i małą Izą deklarujemy. Myślę, ze fajnie byłoby mieć jeden domek, więc szukaj, szukaj, bo mamy obawy co do noclegów czy znajdziesz? Możemy mieć tylko 2 łóżka, chyba tak nawet wolimy Iza osobno a my blisko siebie z grze. :radocha:
bryś

Post autor: bryś »

morissKRK pisze:Suchajcie - jak ktoś jest zdecydowany na majowke w bieszczadach to prosze o potwierdzenie bo musze wiedziec ile osob i jaki domek/domki zlatwic

Wyjazd piatek rano - powrot niedziela wieczorem
[color=000000][/color]

I co Morris, bo nic się nie odzywasz, aktualny ten wyjazd??
morissKRK

Post autor: morissKRK »

zarezerwowane 10- miejsc tutaj - do jutra musze wplacic zaliczke jak byc co wiec
brys, krzy, don pls o potwierdzenie

http://www.obiektyturystyczne.pl/najlep ... karpackie/

nocleg po 40 zł osob duza i mala za 20 :)

nazwa osorodka podobna mylaca -:)
grze

Post autor: grze »

Morris... W Polańczyku i w bloku?
morissKRK

Post autor: morissKRK »

no niestety domki porezerwowane - obdzownilem chyba ze 20 domków - problem tym wiekszych ze nas prawie 10 osoba jest - nie nadarmo notabene na kajaczki wysłałem info już teraz...bo potem juz nie bedzie ..

a i tak bedziemy smigac na moto :)
morissKRK

Post autor: morissKRK »

jeszcze moze byc to - chatka wiejska - troche ciasna ale wlasna :)
http://www.slonecznadolina.polanczyk.pl ... /art2.html

pls o telefon: 510-001-533
Zablokowany