- MAJÓWKA -

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

grze

Post autor: grze »

Ta druga opcja dla nas ok :-) Trochę ciszy i spokoju, miejsce na ognisko...
morissKRK

Post autor: morissKRK »

chatka zarezerwowana
morissKRK

Post autor: morissKRK »

Link do proponowanej trasy (do wew ustalenia) i miejsca przeznaczenia :)
Wychodzi ca. 250km ...

http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... 768799&z=9
morissKRK

Post autor: morissKRK »

Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypADY,majowki

Post autor: Miki »

luzik w dniu 3,majabr jest zakonczenie 2 rajdu farmacji w Koninkach.Piekna okolica, bedzie ognisko kielbaski, zapraszam :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
morissKRK

Post autor: morissKRK »

Dyieki Mikolaj ya yaprosenie ale 3 to bedyiemz w biesycyadach :radocha:

A wiec zyproponowalbzm zbiórke pod M1 od strony MediaMarkt w piatek o 10.00 -co wy na to luzik
MDH

Post autor: MDH »

morissKRK pisze:Dyieki Mikolaj ya yaprosenie ale 3 to bedyiemz w biesycyadach :radocha:

A wiec zyproponowalbzm zbiórke pod M1 od strony MediaMarkt w piatek o 10.00 -co wy na to luzik
Ja zrobie maly OT - przelacz sobie moriss na klawiaturze Ctrl + Shift bo ci sie jezyk klawiatury zmienil :D
bryś

Post autor: bryś »

MrDeadhead pisze:
morissKRK pisze:Dyieki Mikolaj ya yaprosenie ale 3 to bedyiemz w biesycyadach :radocha:

A wiec zyproponowalbzm zbiórke pod M1 od strony MediaMarkt w piatek o 10.00 -co wy na to luzik
Ja zrobie maly OT - przelacz sobie moriss na klawiaturze Ctrl + Shift bo ci sie jezyk klawiatury zmienil :D
Nie bardzo po drodze więc może BP Wieliczka . Proponujemy trasę przez Wieliczkę , Gdów, Lipnica, Czchów, Zakliczyn, Gromnik, Biecz, Jasło, Krosno, Iwonicz, Rymanów, Sanok, Lesko, Bereźnica. A z powrotem możemy jechać przez Baligród , Cisną, Komańczę, Tylawę, Dukle, Nowy Żmigród, Gorlice, Grybów, Nowy Sącz, Limanową i wystarczy.... resztę trasy znamy.
I może wyjechalibysmy troche wcześniej niz o 10, tak, żeby mieć więcej czasu na przerwy w trasie.
morissKRK

Post autor: morissKRK »

OKI - to podajcie pls dokladnie gdzie (google map) byc i o której - mnie tam obojętne :) 9.00 ?
grze

Post autor: grze »

morissKRK

Post autor: morissKRK »

OK - moze by BP wieliczka , ale błagam ciut później bo sie nie wyrobie ... 9.15-9.30
OK ?
grze

:-)

Post autor: grze »

Morris, a TY co? Obowiązki "małżeńskie" o poranku?
morissKRK

Post autor: morissKRK »

no wiec Don też obstaje ze sensowną porą 9.30 na BP przezd Wieliczką :)
grze

Post autor: grze »

Znaczy moja propozycja była "bezsensowna" tak? ;P No ale cóż - większość ma zawsze rację Czyli 9.30 BO Wieliczka. :okok:

W sumie ja też wolę później ale gdybyśmy się umówili wcześniej to musiałbym się zmobilizować.........
Daro

Post autor: Daro »

Szerokości i niezapomnianych wrażeń :)
morissKRK

Post autor: morissKRK »

Grze ... to następnym razem specjalnie dla Ciebie umowimy sie o 6.00 :P hehe a poki co to do jutra

Daro - dzieki - moze nastepnym razem dolaczysz :) ?
grze

...

Post autor: grze »

Dziękujemy :-) A czemu nie ruszacie z nami?
aniesia

Post autor: aniesia »

To co, wszyscy już przygotowani? Jak dla mnie 9.30 to tak optymalnie czyli jak codzień do roboty :-)
voiteck

Post autor: voiteck »

Moriss a kto zaproponuje alternatywe do Majowki skoro Ty jedziesz wlasnie na majowke :] Tak jak ostatnio zaproponowales alternatywe do Malej?

Udanego wyjazdu i masy wrazen. Jedno jest pewne o ogien sie nie musicie martwic Grze i Morris po paczke zapalek pojada nawet 10km i to we dwoch!

Trzymajcie sie!
W.
voiteck

Re: wypADY,majowki

Post autor: voiteck »

motocyklista 45 pisze:luzik w dniu 3,majabr jest zakonczenie 2 rajdu farmacji w Koninkach.Piekna okolica, bedzie ognisko kielbaski, zapraszam :okok:
Moja zona jest farmaceuta i nawet bez oparcia na naszej czarnulce swietnie sie spisuje jako plecaczek wiec moze bylaby zaineresowana ta akcja? Ale nic jeszcze nie mowie...

W.
Zablokowany