Niedziela - Grilen Machen Polen Biwakowen :)

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

morissKRK

Niedziela - Grilen Machen Polen Biwakowen :)

Post autor: morissKRK »

No to ja mam niedzielną alternatywę dla "Małej" :P

jak pogoda dopisze to proponuje wypad na pole biwakowe koło limanowej (w strone krościenka) na ogniska/grila
http://picasaweb.google.com/morissKRK/M ... 3917485410

bardzo fajne miejsce na zorganizowanie czegoś takiego z uwagi na całkiem fajną traskę, fajne miejsce nad potokiem, w lesie itp

Trza by wyjechać koło 10.00 - zbiórka może być również standardowo na BP Zakopianka

Trasa wyglada mniej więcej tak:
http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... 768799&z=9

Ktoś chętny - kiełbasa i trunki we własnym zakresie hehe :P
bryś

Post autor: bryś »

Szczerze, to wolę traskę spokojną i na ogniseczko. A traska ta jest naprawdę piękna, no i wyspać możnaby się było. Wolę tą opcje niż Małą ale decyzja w moim wydaniu ode mnie nie zależy, bo to przecież plecaczkiem jestem.... :|
grze

grilen machen...

Post autor: grze »

No jakby miały być trunki to by trzeba w sobotę wystartować...
morissKRK

Post autor: morissKRK »

a kto wspomnial o trunkach alko ? :P
myśle że to dobry pomysł na week z tym ze na razie to troche za zmino na namiot .. :(
morissKRK

Post autor: morissKRK »

wiec poki co wciaz termin: Niedziela, 10.00, BP Zakopianka
grze

grilen

Post autor: grze »

To są trunki bezalkoholowe? A czy to wtedy też TRUNKI? Choć to pewnie zależy jaka jest geneza tego słowa... Od trunk (?) czy od trucia :-)
voiteck

Post autor: voiteck »

Ja chcialem jedynie wyrazic swoja chec do takich wypadow ale musze najpierw sakwy zakupic zeby miec gdzie trunki wpakowac.... :-) Pracuje nad tematem wiec mysle ze niedlugo sie spotkamy.
morissKRK

Post autor: morissKRK »

Voiteck - nie uzalezniaj wypadu od sakw... ja tez musze kupic ale sie bez nich obejde... jedziemy w niedziele na grilla a nie na wypad tygodniowy , wiec kielbacha ci sie schowa do kieszenie :P
bryś

Post autor: bryś »

Ot co, kiełbasa wszędzie się zmieści. A poza tym od czego ma się plecy a na nich plecaczek.. ;) . Albo plecy - plecaczka jak to ma miejsce w moim przypadku. Rumak mojego jeźdźcy jadą spokojnie a ja dźwigam "ciężary" :radocha: i wszyscy zadowolenie, bo wiatr we włosach czuuuć !!
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

bryś pisze:Ot co, kiełbasa wszędzie się zmieści
Bryś wie co mówi :P
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
grze

Kiełbasa...

Post autor: grze »

Że niby jak się popieści to się kiełbasa wszędzie zmieści? Czy czegos nie zrozumiałem...
:rotfl:
grze

Post autor: grze »

[quote="voiteck"]......... ale musze najpierw sakwy zakupic zeby miec gdzie trunki wpakowac.... :-)

A poza tym my Ci chętnie tę kiełbasę i trunki spakujemy co byś na sakwy wydawać nie musiał :-
voiteck

Post autor: voiteck »

Nie wiem czy zauwazyliscie ale o kielbase to sie nie martwie ;-) trzymam ja przy sobie hehe.

No a skoro z trunkami proponujecie przewoz to chyba nie pozostaje mi nic innego jak sie dolaczyc... Jeszcze tylko dla uscislenia BP Zakopianka to jest w okolicach Solvay parku w strone Zakopanego?

No i jak z frekwencja kto sie pisze na wyjazd?
morissKRK

Post autor: morissKRK »

no to na razie jest na 3 :)
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

Niedziela - Grilen Machen Polen Biwakowen :)
tak czytam ten tytuł od kilku dni i zastanawiam się :mysli: w jakim to języku jest? bo....Polaken.....trudny jest język on ten Wasz.... :stres:
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
morissKRK

Post autor: morissKRK »

No nie kazdemu dane bylo urodzić sie słowackim :D

niedziela 10.00, BP zakopianka

Jak ktoś jedzie to uprasza sie o zakup kilbaski

Oczywiście możemy zakupić gdzieś razem ale szybciej będzie jak każdy dokona wxczesniej zakupu :)

Wojteck trzyma swoją przy sobie hehe ;)
voiteck

Post autor: voiteck »

Dzieki za wspolny wypad... fajna sprawa, super trasa, ognisko pierwsza klasa, nowe motywacje (sissybar i sakwy ;-)), troche "off-roadu" zafundowanego przez Grze ;-), jednym slowem bylo: elegancko.

W powrocie odlaczylismy sie na Ruczaj do znajomych, trabilem na Was ale chyba nie zauwazyliscie. Pozdrawiam i do nastepnego.

Wojtek.

P.S.
Jakby sie gdzies w sieci pojawily media z wyjazdu to dajcie znac
grze

Post autor: grze »

Kraków - Dobczyce - Myślenice - WIśniowa - Kasina - Dobra - Jurków - Mszana Górna - Lubomierz - Szczawa - ognisko - kiełbaski - Rabka - Sucha Beskidzka - Lanckorona - szarlotka z bitą śmietaną na ciepło - Kraków :-)
Ponad 200 km wyszło z tego.

Przepraszam za ten off-road... To nie było celowe... Dobrze że Was na łąki na Ruczaju nie wywiozłem... Ale jakby co, zapraszam - bez motocykli... Tzn motocykle można zostawić u nas, przesiąść się na cos bardziej nadającego się na bezdroża i troszkę pobawić się poza asfaltem :-)

Dzięki wszystkim za wspólną jazdę i miłe towarzystwo. No i wspólne smażenie kiłebasek....
Awatar użytkownika
Mrozo
Administrator
Posty: 1447
Rejestracja: 2 marca 2009, 19:42
Lokalizacja: Modlniczka
Motocykl: HD FXDC
Kontakt:

Post autor: Mrozo »

Widze ze traska fajna. Jak rozumiem przetarliscie szlaki i macie sprawdzone miejsce na ognisko :D
Zycie jest sztuka pozytywnego myslenia
grze

Post autor: grze »

Na ognisko i na namiocik :-)
Zablokowany