13.06.2010 - Spóźniony dzień dziecka w DD Sieborowice

Ustawki i wrażenia z jedno i wielodniowych wypadów

Moderator: Mrozo

DeMarco

Post autor: DeMarco »

Dzięki za wspólną jazdę, dzięki za radość w oczach dzieciaków z DD, dobrze że są chwile, kiedy mogą choć troszkę zapomnieć o tym, jak bardzo życie ich za młodu doświadczyło :okok:

Fajnie by było zabierać dzieciaki częściej, choćby na wspólne wypady, warto by poznawały świat innych wartości niż te, które znają z życia codziennego w DD.
Gawron

Post autor: Gawron »

Po prostu Dzięki Wszystkim!!! :okok: Rewelka :hura: sądząc po wypiekach na twarzy to Dzieciaki też myślę ,że zadowolone :radocha:
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Ja tylko sprostuję: Mrozo, było raczej około 30 maszyn. :) Strasznie żałuję, że musiałem uciekać już po 15:00 z Racławic.

Jeżeli ktokolwiek czuł się źle z powodu niskiej przelotowej, tłumaczę: powodem było bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Więc nie miej do mnie pretensji, Shadow. Wiem, że Twoje wydechy aż się prosiły, ale cóż... :)

Miło było się spotkać, zwłaszcza że pogoda dopisała i było ładnie, ale nawet znośnie.

Pozdrawiam i również liczę na jakieś ognisko w DD - jeżeli kasy zbiórkowej nie zostało na tyle, coś doskładamy. :)
Shadow

Post autor: Shadow »

Ja również bardzo dziękuję Wszystkim za wyjazd, teraz już wiem że w tym wszystkim najbardziej zależy dzieciakom na ty samym co nam-JEŹDZIĆ-daleko i szybko....byli baaaaardzo zadowoleni i pytali czy za tydzień też przyjedziemy heh....mają to załatwiać z naszymi żonami ;-) . Co do kasiorki-krótkie rozliczenie- ja miałem 130 zł i wydałem na zapiekanki i inne hot dogi w Racławicach 70 zł więc zostało mi 60 zeta.Mikołaj/motocyklista45/ przekazał mi 107,50/ z czego 77 zł wydałem na karuzele/11 biletów po 7 zł,1 dziecko nie chciało jechać/.Zostało mi więc 90 zł 50 gr.
pzdr shadow
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady Dom Dziecka

Post autor: Miki »

luzik Witam widze ze sa chetni wiec wykombinujemy wozenie znow dzieci i jakies z nimi ognisko z pieczeniem kielbasek???? Masz racje Gawron i pozostali widac ze dzieci tak jak my smiganie dlugie i daleko, ale najwazniejsze ze mierli od nas radoche, obojetnie jak kto to okresli :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Aro

Post autor: Aro »

Ja mam chyba brzydki motor, bo żaden dzieciak ze mną nie chciał jechać :nerwus:
Za to na festynie przewiozłem kilka lekko już wiekowych panien (20-25 lat) :figielek:
Shadow

Post autor: Shadow »

Aro i wychodzi na to że wykombinowaleś najlepiej z nas wszystkich /hmmm wiekowe panny?? ;) /
Barnaba

Post autor: Barnaba »

Kiedy dla kogoś 20-25 lat to wiekowa panna, zaczyna się robić groźnie. :milczek:
Awatar użytkownika
Mrozonka
Posty: 397
Rejestracja: 19 marca 2009, 21:56
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Mroza harley
Kontakt:

Post autor: Mrozonka »

Aro pisze:Za to na festynie przewiozłem kilka lekko już wiekowych panien (20-25 lat)
To są wiekowe panny? To ja chyba jestem z wykopalisk :|
Fajne zdjęcia Aro i jak zwykle wspaniałe podpisy.
Strasznie żałuję, że nie załapałam się na wyprawę :zalamka:
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2010, 21:55 przez Mrozonka, łącznie zmieniany 1 raz.
Mrożonka - Plecaczek.
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady-13,06,2010r Dom Dziecka

Post autor: Miki »

:rotfl: mnie mezatka dala buzi ladna bestia, w obecnosci swego meza i malego dziecka, za mozliwosc sie zfotografowania, widzieli to koledzy byl niezly ubaw, i zapowiedziala ze za buziaka mam ja przewiez, nie pryzszla chodz czekalem byla warta grzechu, moze jej to jakos ,,wytlumaczyl maz nie byla leciwa miala tak plus minus jakies 20 latek :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Szara

Post autor: Szara »

ARO za te WIEKOWE panny to masz ode mnie po głowie!!! :[
jojo

Post autor: jojo »

Szara, aro moze chciał przez to powiedziec ze te wiekowe to znaczy ze juz sa w takim wieku ze mogą na moto jezdzic!!!!!!!
Awatar użytkownika
Zibi
Administrator
Posty: 4535
Rejestracja: 2 marca 2009, 14:45
Lokalizacja: Libiąż
Motocykl: Honda VTX 1,8
Kontakt:

Post autor: Zibi »

Aro powinieneś napisać,, ćwierćwiekowe'' :milczek: i miał byś spokój, a tak podpadłeś...
A ty Mikołaj, to zawsze masz szczęście, :uoee:
A ja, dalej kibluję :nerwus:
orcio

Re: wypady-13,06,2010r Dom Dziecka

Post autor: orcio »

motocyklista 45 pisze::rotfl: mnie mezatka dala buzi ladna bestia, w obecnosci swego meza i malego dziecka, za mozliwosc sie zfotografowania, widzieli to koledzy byl niezly ubaw, i zapowiedziala ze za buziaka mam ja przewiez, nie pryzszla chodz czekalem byla warta grzechu, moze jej to jakos ,,wytlumaczyl maz nie byla leciwa miala tak plus minus jakies 20 latek :okok: :brawo:
Ty Mikołaj dość obrotny jesteś .. przypominam że na jednym z poprzednich wyjazdów załapałeś pannę nawet w sukni ślubnej, nie tylko że mężatkę ale w dodatku dość świeżą :P
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady-13,06,2010r Dom Dziecka

Post autor: Miki »

:rotfl: Orcio nie badz taki skromny, bo mezatka pierwiastka nie chciala moje staruszki a na Twoj motorek z ochotka wskoczyla a maz biegl za Wami ale mialem radoche,, uprowadziles panne mloda jak cygan :okok: :brawo:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
Awatar użytkownika
Mador
Posty: 1266
Rejestracja: 15 marca 2009, 19:02
Lokalizacja: Swiątniki G/Kraków
Motocykl:
Kontakt:

Post autor: Mador »

motocyklista 45 pisze:nie pryzszla chodz czekalem byla warta grzechu,
Pewno Mikołaj niecne intencje miałeś i Ona to wyczuła… :figielek: . Kto wie gdzieś Ty chciał Ją wywieź :mysli:
. . . tylko ty i twój motor. Jeśli raz spróbujesz . . . . nigdy tego nie porzucisz . . . .
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 4905
Rejestracja: 26 marca 2009, 15:21
Lokalizacja: Krakow
Motocykl: Honda VTX 1300 R
Kontakt:

wypady-13,06,2010r Dom Dziecka

Post autor: Miki »

:lol: Witaj Mador , wszystko sie zgadza byla warta grzechu,,,,he he :okok:
SERVO PER AMIKECO IPA KRAKOW. ,, w milosci pragniesz by Ci wierzono;w przyjazni by Cie rozumiano,,,,,
gutek_sm

Post autor: gutek_sm »

Prezentowaliście się naprawdę godnie. Razem z Morte69 mieliśmy przyjemność oglądnąć Waszą kolumnę gdy mijaliśmy się gdzieś pomiędzy Miechowem a Słomnikami w czasie naszego powrotu ze Zdworza.
Barnaba

Post autor: Barnaba »

A! Więc to Wy byliście! Tak myślałem, że znajomo ci motocykliści wyglądali :)
zbychu40

Post autor: zbychu40 »

Cieszy nas jeśli czasem możemy sprawić komus radość, więc dobrze sie stało, że dzieciaki z DD sa zadowolone, a i inne dzieci też , które miały okazje przejechać się na moto w Racławicach. Oby więcej było okazji do sprawienia radości dzieciom.

ps.podziękowania dla De Marco , który pomógł w drodze powrotnej w dostarczeniu paliwa z CPN :)
:okok:
ODPOWIEDZ